Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwuje ta reklama

Tępaki z #pis wiecie dlaczego nie mam dzieci?
Bo nie dostanę kredytu na mieszkanie
Bo inflacja wynosi prawie 16%
Bo za wynajem klitki płacę 2500 miesięcznie
Bo paliwo kosztuje prawie 8 PLN na litr

Bo mówiąc wprost, za chwilę nie będzie mnie stać na utrzymanie samego siebie, a co dopiero drugiego człowieka...

#gorzkiezale
#przegryw
#bekazpisu
#polska
Vassy - Ale mnie denerwuje ta reklama

Tępaki z #pis wiecie dlaczego nie mam dzieci...

źródło: comment_1657012143ktDu4VykxvdPcFExjRJ8RL.jpg

Pobierz
  • 30
@Vassy: Za całą tą kampanie jest odpowiedzialna Fundacja Kornice założona przez Mateusza Kłoska - właściciela firmy Eko-Okna, jednego z najbogatszych Polaków. Wcześniej stali za kampanią antyaborcyjną. Ciekawe czy w jego fabryce okien wszyscy robotnicy na taśmie zarabiają tyle żeby mogli sobie pozwolić na utrzymywanie rodziny wielodzietnej? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo mówiąc wprost, za chwilę nie będzie mnie stać na utrzymanie samego siebie, a co dopiero drugiego człowieka...


@Vassy: nie denerwuj się anżej, pis tak specjalnie robi, żeby odebrać każdemu resztki radości z życia.
@Vassy: totalnie nie rozumiem kto wpadł na pomysł tak idiotycznych plakatow. Ogolnie uwazam ze tego typu kampanie bilbordowe sa glupie, alee poprzednie powiedzmy ze mogly co wrazliwszych sklaniac do jakiejs refleksji (typu dziecko w lonie matki w ksztalcie serca itp).

Ale tu? Robcie dzieci bo kilkadziesiat lat temu ludzie mieli ich wiecej? Serio? To ma mnie zachecic do powiekszenia rodziny? Gdzie tu logika? Jako ze jestem powiedzmy glownym targetem tego typu
@Vassy: Kto nie rucha ten nie rucha. Podziękuj antykoncepcji za niski wskaźnik urodzeń. Zobacz jaki był wskaźnik urodzeń w USA w latach 50. i jak wtedy tam się żyło. Nikt w lepiankach nie mieszkał.
totalnie nie rozumiem kto wpadł na pomysł tak idiotycznych plakatow.


@Gxgxgg999:

Temat jest walkowany przez ostatnie pare miesiecy, ktos sugerowal ze celem akcji jest rezerwowanie billboardow za prywatne pieniadze tak dlugo, az bedzie to mozna zrobic na preferencyjnych warunkach, co ma sie zbiegnac z wyborami i potrzebą platformy propagandowej.

I w sumie niczemu innemu raczej nie sluza, bo nawet wlasciciel tej firmy nie jest chyba na tyle glupi czy zaslepiony zeby