Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki. (8 tydzień rekompozycji)

Dlaczego rekompozycja?

-moje zdrowie nie pozwala teraz ani na redukcję ani na masę (mam problemy z jelitami, teraz badamy co mi szkodzi itd)
-będę trzymać wagę, kalorie na -100/+100 aby zachować lekki wahania wagi
-trening akumulacyjny zmieniamy na intensyfikację (dla mnie jest lżej więcej ciężaru nałożyć niż robić lekkim krótsze przerwy, także oszczędzamy kichy w dalszym ciągu)

Co robię, aby naprawić jeita?

Jakie cele ustawiłem na kolejne 3 miesiące?
-cele wagowe na razie odkładam na później, zdrowie na pierwszym miejscu
-jem 3300-3500 kcal makro 220b 145t 250ww (mięso wołowe, kura/indyk, ogórki kiszone, banany i passata pomidorowa +dodaliśmy jajka i boczek (przyjęło się) oraz pieprz i sól. Tylko te produkty mnie nie uczulają oraz brzuch jest płaski po nich, co tydzień będziemy dodawać i sprawdzać co mogę jeść)

Co suplementuję?

wyrzuciliśmy enzymy i krople, nic nie biorę.

Wymiary:

wzrost: 170.5cm
waga: 84.9 kg (-0.6)
klata: 110 +0
łapy: 39.3 39.3 (+0)
łydki: 41 +1
nadgarstek: 17.5 17 +0
przedramiona: 34 0.5
uda: 64 +0
kark: 38 +0
pas: 90.5 +0
benek: 13.5 +0

Więcej fot w komentarzach :)

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz
s0ngo_ - Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki. (8 tydzień rekompozycji)

Dl...

źródło: comment_1656972402QusR8VIOjDad42Y8jB0v0t.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
Dla mnie jesteś facetem w majtkach, więc nie jesteś atrakcyjny i nie chcę widzieć na swoim ekranie facetów w majtkach


@kidi1: a ja chcę widzieć, i co? słowo versus słowo. Jak ci nie pasuje to wrzuć sobie jego tag ##!$%@? na czarną listę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kidi1: jak byłem młodszy to zawsze chciałem obserwować kogoś kto jest totalnie szczery...niestety mało jest takich ludzi w internecie przez co robiłem zajebiste błędy, bo ktoś czegoś tam nie powiedział lub się nie przyznał.

Pokazuję jak wygląda droga do bycia #!$%@?, nie chcesz tego widzieć.. to #!$%@? proste :)
  • Odpowiedz
@s0ngo_: Ale pocisk. Podziwiaj kolegę lepiej. Weź od niego namiary żebyście się spotkali i będziesz mógł go podziwiać na żywo. Wtedy ja i inne Mirki nie będą musiały go oglądać na golasa.
  • Odpowiedz
@Lewusx: taki najbliższy cel to 80kg 8% bf, ale nie wiem czy nie będę musiał wejść na trt ze względu na mojego teścia (450 w skali 300-900). Jeśli będę musiał, to cel ten zrobię dosyć szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chcę wyglądać jak grecki Bóg, genetykę mam jaką mam, zobaczymy co wyjdzie :).
  • Odpowiedz