Wpis z mikrobloga

@ssauczo_pauczo 4x mniej

i wtedy nie znałem nikogo kto zarabiał najniższą krajowa bo takie pieniądze to był wstyd, a dziś znam wiele osób z najniższą krajową

Ogólnie nie zrozumiesz tego jak patrzysz tylko przez pryzmat dwóch danych, na dostępnych pierdyliard informacji.
4x mniej


@bizonsky: no to za 4 zł spokojnie cziperki kupisz

Ogólnie nie zrozumiesz tego jak patrzysz tylko przez pryzmat dwóch danych, na dostępnych pierdyliard informacji.


@bizonsky: ale to Ty wyciągasz argumenty kiemdyś to byo. Tylko jak porównuję poziom życia sprzed 20 lat a dziś to niebo a ziemia. Ludziom się w dupach od tego dobrobytu poprzewracało.

a porządna kanapka w maku kosztuje 15 zł
@ssauczo_pauczo naucz się czytać ze zrozumieniem. Jak ignorujesz fakt ile osób zarabiało najniższą krajową w 2001 roku w porównaniu do teraz i jak wyglądała wtedy klasa srednia i wszystkie inne statystyki to Ty jesteś manipulantem a nie ja XD

A porządnych kanapek w maku nie ma, także tu też się mylisz.
Jak ignorujesz fakt ile osób zarabiało najniższą krajową w 2001 roku w porównaniu do teraz


@bizonsky: przepraszam, umknęło mi. Mógłbyś przytoczyć ten fakt? Bo widzę tylko dowód anegdotyczny.
Ja nie znam osób zarabiających minimalną a znałem 20 lat temu, więc mamy wynik 1-1

wszystkie inne statystyki


hmmm, które konkretnie?

masz retorykę jak moja babcia, zero faktów samo #!$%@?
@ssauczo_pauczo Nie wiem może poczytaj o średniej krajowej od której zależy PKB albo ile za to można było kupić chleba dawniej i dziś.

Takich artykułów są setki. To ty #!$%@? jakas propagandę jak stary pisowiec a wyjeżdżasz tu z babciami XD

Zaraz mi jeszcze zaczniesz Jastrzębia finansów cytować xD