Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo

Dużo dzbanów z prawkiem znalezionym w Ley'sach miało uwagi, że gościa było widać z daleka i że moja reakcja była powolna. Dotychczas uważałem, że są tylko zwyczajnym głupkami, którzy prowadzą auta tylko w NFS i nie mają pojęcia o praktyce. Trzeba przyznać, że prawie wszyscy zamykali swoje skalane miłością usteczka jak przeczytali, że gość mógł skręcać na strzałce do warunkowego skrętu w prawo z pasa, którym jechał. Dopiero bardzo późno można było zauważyć, że jednak jedzie prosto

Nie wiedziałem jednak jakimi idiotami naprawdę są. Jako że będę robił prawko kat. A to chciałem przelecieć trochę pytań egzaminacyjnych. No nie mogłem się na dziwić jak jedno pytanie o znajomej sytuacji mi się trafiło i nie odpowiedziałem na nie źle, bo byłem przewrażliwiony po wypadku xD

Buahahahaha ale mam teraz bekę ze znafców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #prawojazdy
cwlmod - Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35...

źródło: comment_1656883005a0aLjFNm1uV6TwlDvqC6S3.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
No niestety mogles uniknac kolizji. Ja zawsze w takich sytuacjach hamuje jak widze, ze ktos podjezdza do krawedzi jezdni. Ty zalozyles ze on bedzie skrecal w prawo? Nie wiem jaka logika sie kierowales, ale masz skutki. Oczywiscie jego wina, ale nastepnym razem stosuj zasade ograniczonego zaufania.

@Pwado: Ciebie też tutaj zapraszam. Nie wiem jaką logiką ty się kierowałeś, że uważasz że ktoś dojeżdżający do krawędzi jezdni na strzałce jest ci
  • Odpowiedz
Nie wiem jaką logiką ty się kierowałeś, że uważasz że ktoś dojeżdżający do krawędzi jezdni na strzałce jest ci nieznanym widokiem


@cwlmod: Nigdzie nie napisalem, ze to nieznany widok. Nie wiem tylko jak mogles po prostu zaufac kierowcy, ze akurat bedzie skrecal w prawo i na pewno sie ZATRZYMA. Niektorzy kierowcy nawet czasami nie patrza jak wyjezdzaja z podporzadkowanej. Powinno sie zawsze patrzec na twarz kierowcy, czy aby na pewno nas widzi. Do tego przypomne ze warunkowy skret w prawo MUSI byc poprzedzony zatrzymaniem sie przed sygnalizatorem. Koles tego nie zrobil, a mimo to nie wzbudzilo to twojego najmniejszego podejrzenia.

że nie znasz przepisów dot. warunkowego skrętu to jeszcze nie rozumiesz zasady ograniczonego zaufania
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem tylko jak mogles po prostu zaufac kierowcy, ze akurat bedzie skrecal w prawo i na pewno sie ZATRZYMA


@Pwado: Mówisz że ty wypatrujesz głowy kierowcy z 30 metrów w nocy? xD

Do tego przypomne ze warunkowy skret w prawo MUSI byc poprzedzony zatrzymaniem sie przed sygnalizatorem. Koles tego nie zrobil, a mimo to nie wzbudzilo to twojego najmniejszego podejrzenia.

Nie jest to prawda. Ten przepis jest powszechnie ignorowany. Wrecz do tego stopnia, że nawet w tym pytaniu egzaminacyjnym na filmie auto się nie zatrzymało. Jeśli robisz mi z tego zarzut to znaczy, że nie masz jeszcze prawka albo zrobiłeś je niedawno i jeszcze jeździć jak
  • Odpowiedz
  • 0
Witam szanownych gentlemanów @Kyriakos i @krzysiek944.

Dodałem was do grona miernot drogowych nie znających przepisów. Możecie się przywitać z resztą dzbanów, którzy nie zdaliby prawka razem z wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz