Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Jestem cały czas śpiący, nie mam na nic energii ani ochoty. Funkcjonowanie jest dla mnie męczarnią. Na siłkę latam tylko dlatego, że mam w sobie dużo samozaparcia, ale na treningu nie mam kompletnie siły. Ziewam miedzy seriami, wszystko robię jak za karę. Jest tak niezależnie czy śpię 7h czy 12h. Badałem tarczyce wyszło że mam subkliniczną niedoczynność ale branie Eurhyroxu również gówno dało, wiec wyrzuciłem ten syf. Co może być jeszcze przyczyną? Albo inaczej. Co warto zbadać/zdiagnozować? Dla niektórych może być to śmieszne ale jako dwudziestokilkulatek nie powinienm się czuc dzień w dzień jak #!$%@? trup. Dajcie jakieś pomysły bo już nie mam serio sił :( #zdrowie #lekarz #badania #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 43
@moll: Nie sądze, ponieważ miałem okresy gdzie kompletnie odrzuciłem suplementację by sprawdzić jak na to zareaguje ale nic się nie zmieniało, wiec nie tu szukałbym przyczyny
Niski poziom witamin z grupy B może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, a samo zmęczenie to najczęściej kwestia niskiej podaży potasu,magnezu, słabego nawodnienia oraz snu.
Badałem tarczyce wyszło że mam subkliniczną niedoczynność ale branie Eurhyroxu również gówno dało, wiec wyrzuciłem ten syf.


@na-dia:

xD i się #!$%@? dziwisz.
Dostosować dawkę z lekarzem (możłiwe, ze była za wysoka lub za niska) lub zmienić z nim na Novothyral czyli nie samo T4 a T3 z T4
Jesteś #!$%@? chory, ale nie biorę leków - dlaczego się źle czuje? Just wykop things