Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Jestem cały czas śpiący, nie mam na nic energii ani ochoty. Funkcjonowanie jest dla mnie męczarnią. Na siłkę latam tylko dlatego, że mam w sobie dużo samozaparcia, ale na treningu nie mam kompletnie siły. Ziewam miedzy seriami, wszystko robię jak za karę. Jest tak niezależnie czy śpię 7h czy 12h. Badałem tarczyce wyszło że mam subkliniczną niedoczynność ale branie Eurhyroxu również gówno dało, wiec wyrzuciłem ten syf. Co może być jeszcze przyczyną? Albo inaczej. Co warto zbadać/zdiagnozować? Dla niektórych może być to śmieszne ale jako dwudziestokilkulatek nie powinienm się czuc dzień w dzień jak #!$%@? trup. Dajcie jakieś pomysły bo już nie mam serio sił :( #zdrowie #lekarz #badania #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 43
@na-dia: Poniżej moje standardowe rady, jak się okazało pisane przez aspi (co żaden lekarz przez 40 lat nie zdiagnozował), stąd jeśli krew daje dobre wyniki trza popracować nad głową i zacząć od poczytania o zaburzeniach psychicznych i bynajmniej nie sugeruję, że masz odwalone, ale że nasze indywidualne mózgi także potrzebują odpowiednich warunków do prawidłowego funkcjonowania.

Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać