Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jeszcze nie wierzy w #robpill ... Idę dzisiaj rano ze swoją magiczną skrzynką narzędziową na swoje drugie mieszkanie żeby coś nareperować moim najemcom, bo mi dupę trują od tygodnia. Skrzynka nowiutka, jeszcze naklejki nienaruszone, no widać, że chłop #!$%@? raczej rekreacyjnie sobie coś czasem dłubnie, a nie #!$%@? na wykończeniówkach, czy ki #!$%@?.

Twarz delikatna, zadbana, włosy zrobione, sylwetka atletyczna, szczupła, białe dopasowane polo od hilfigera, spodenki granatowe, białe sneakersy, na oczach ray bany.... wyobraźcie sobie, że to #!$%@? nie wystarczyło, żeby uniknąć WZROKU POGARDY jak do człowieka pracującego fizycznie. Jak do ROBOLA, tylko dlatego, że miałem czelność iść w sobotę z nowiutką skrzynką narzędziową.

Dosłownie czułem na sobie oblepiające mnie spojrzenia, które niemalże krzyczały "OO! PATRZCIE GO! NIE CHCIAŁ SIĘ UCZYĆ TO TERAZ Z A P I E R D A L A W SOBOTY JAK WÓŁ! ROBOL!"

No masakra. Ludzie, czemu wy tak gardzicie tymi pracownikami fizycznymi? Gdyby nie oni to kto montowałby wam kible? Kto opróżniałby kosze na śmieci? Kto odpompowywał szambo?

Jesteście straszni po prostu!!

@GlenGlen12 na początku trochę podchodziłem do tego z przymrużeniem oka, ale przyznam szczerze, że sprawa jest CHOLERNIE POWAŻNA!!!

#przegryw #praca #pracbaza #januszex #kolchoz #produkcja #wykonczenia #nieruchomosci
Pobierz s.....u - Jeżeli ktoś jeszcze nie wierzy w #robpill ... Idę dzisiaj rano ze swoją mag...
źródło: comment_1656762622s3LIh3zL5AMczzE4OiiuwL.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: Nie pracuje fizycznie, ale tak szczerze, to jeśli mógłbym na tym trzepać dobry hajs, powiedzmy jako majętny rolnik albo budowlaniec w czasie hossy na nieruchomościach, to #!$%@? w te pogardliwe spojrzenia korposzczurow za nieco więcej niż minimalną. Przynajmniej bym coś pożytecznego robił a nie trzepał cały dzień excela, którego i tak nikt nie będzie czytał
@Anien: Pracuje w korpo i zaczynałem od średniej krajowej i zarabiam tam najmniej xD. Tam ludzie 10k to na luzie wyciągają. Mój szef, to wgl agent. 3/5 dni jest na home office. Ogarnia dobrze ale leci w #!$%@?, jak może. Jak coś, to ja z branży motoryzacyjnej (inżynier). Może po jakiś zarzadzaniach, czy prawie jest minimalna ale inżynier to główna siła napędowa większości zakładów, więc zarabia się na pewno nie minimalna
Śmieszna sprawa z tymi markowymi ciuchami, bo zwykle właśnie to biedaki (z pochodzenia) się tak noszą, bogaci ludzie mają w to #!$%@?, dlatego pracownik fizyczny w takich wysmakowanych ciuszkach zawsze budzi śmiech politowania u osób, gdzie pieniądze są od pokoleń. Sam narażasz się na śmieszność w ten sposób


@Core_Deviation1_: ubieram się po prostu ładnie i gustownie. Jedyne co u mnie zobaczysz z marek to malutki znaczek na klacie hilfigera, czy vistuli
Skąd wziąłeś tę opinię? Wyczytałeś ją w Internecie czy z własnych obserwacji?


@Qer: pewnie stąd, że cukierberg chodzi w tych samych ciuchach xD.

Tymczasem MILIARDER Józef Wojciechowski. Trzeba mu jakoś dać znać żeby sobie #!$%@?ł szary sweterek i jeansy, bo jakiś wykopek @Core_Deviation1_ napisał, że tylko dziady zwracają uwagę na strój xD
Pobierz s.....u - > Skąd wziąłeś tę opinię? Wyczytałeś ją w Internecie czy z własnych obserwa...
źródło: comment_1656773256BZZaPn0qtR5zNwYoJ9qcYA.jpg