Wpis z mikrobloga

ktos mi wytlumaczy do kogo #palikot targetuje swoje produkty?
ostatnio bylo glosno o zadluzeniu spolki ale ja sie nie dziwie
robi jakies BuHy wyjebongo itd. czyli jakby produkty dla 15-latkow a ceny dowala na poziomie 100zl za butelke wodki.
piwo jego chyba z 10 zl kosztuje
do tego dochodzi ten hit, #whisky (blend!) z destylarni niewiadomego pochodzenia za 450 zl!
za 450 zl to mozna dobre whisky kupic single malt

#alkohol #pytanie #inwestycje #biznes
gharman - ktos mi wytlumaczy do kogo #palikot targetuje swoje produkty?
ostatnio byl...

źródło: comment_16566615192UglsnlKECkYpPE003WzYo.jpg

Pobierz
  • 97
kto kupuje blendy powyzej 100 zl to nie wiem, chyba ze to ja o czyms nie wiem? blendy sa do coli ( ͡° ͜ʖ ͡°) a single malty do picia ( ͡ ͜ʖ ͡)


@gharman: kurde no nie zgodze sie, piłem dobre blendy ktore wchodza na cieplo jak jezus gołymi st00pkami po gardziołku
kto kupuje blendy powyzej 100 zl to nie wiem, chyba ze to ja o czyms nie wiem? blendy sa do coli ( ͡° ͜ʖ ͡°) a single malty do picia ( ͡ ͜ʖ ͡)


@gharman: widać że obejrzałeś dwa filmy od pana Millera. Gratuluję jednak polecam się douczyć bo np taki jw blues label to blend który kosztuje 600+ i ludzie uważają
dla tych, co kupują alkohol w Żabce ;p To, że nie ma umów z innymi sklepami też wiele mówi.


@sphinxxx: przecież nawet OP wrzucił zdjęcie z auchana xD
Poleć te dobre blendy co kosztują wiecej jak 400 zl, wymienisz ze dwa?


@loczyn: mało ostatnio piję to raz a dwa nigdy się nie uważałem za specjalistę w tej dziedzinie więc polecałbym zasięgnąć języka u kogoś innego.
@gharman ja bym dodał do posta wyżej, że Palikot stara się wykorzystać swój stary, sprawdzony trik z czasów Partii Palikota - ZIOŁO. Tylko zaszła jakaś tam zmiana pokoleniowa, nikt go nie kojarzy i po prostu ludzie się tym nie podniecają boooo hurr durr z marychą co nie seba he he

Tak na zdrowy rozsądek to kupujemy za te 450 zl whisky zrobioną przez jakąś inną firmę-destylarnię, wyleżakowaną i jedyne co to z