Wpis z mikrobloga

ktos mi wytlumaczy do kogo #palikot targetuje swoje produkty?
ostatnio bylo glosno o zadluzeniu spolki ale ja sie nie dziwie
robi jakies BuHy wyjebongo itd. czyli jakby produkty dla 15-latkow a ceny dowala na poziomie 100zl za butelke wodki.
piwo jego chyba z 10 zl kosztuje
do tego dochodzi ten hit, #whisky (blend!) z destylarni niewiadomego pochodzenia za 450 zl!
za 450 zl to mozna dobre whisky kupic single malt

#alkohol #pytanie #inwestycje #biznes
gharman - ktos mi wytlumaczy do kogo #palikot targetuje swoje produkty?
ostatnio byl...

źródło: comment_16566615192UglsnlKECkYpPE003WzYo.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gharman: 450zl czyli jakieś 80 funtów i ty to nazywasz dobrym single malt? XD chciałeś z siebie zrobić konesera co to single malty popija wieczorami śmiejąc się z plebsu co do whisky daje miksery, gdzie są marki kosztujące więcej niż 500 pln i producent sam mówi, że np. Ta połączona z cola daje fajne nuty wanilii a ta zaś lepiej komponuje się z świeżo wyciskanym sokiem jabłkowym
  • Odpowiedz
torfu z popiolem za 5000 tys zlotych


@gharman: xd #!$%@? stary teraz to ja mam wątpliwości, czy ty kiedykolwiek piłeś whisky powyżej 30pln za 0.5. widziałeś kiedyś whisky za 5 000 000 milionów, które ktoś kupił, żeby je ordynarnie #!$%@?ć? czy po porostu nie do końca opanowałeś język polski?

dla 99% ludzi whisky za 450 zl to absolutnie gorna
  • Odpowiedz
bardzo poprawnym maltem


@sphinxxx: i ten blend od palikowa też może być fajny. Ale jeśli bez próbowania danego whisky je skreślasz bo cena i musi być #!$%@? bo palikot to może te "dobre malty" też tak naprawdę nie powalają smakiem bo #!$%@? próbowałeś?
edit: żeby nie było, to nie jest nic osobistego do Ciebie. Op jest debilem bo "blendy to tylko wsióry z cola" gdzie jeśli znasz temat to wiesz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gharman: Ja to kupiłem, spróbowałem - wyrobiłem opinię. Drugi raz bym nie kupił, bo nie jest to coś specjalnego. Jest ok. Ale pisanie na podstawie opinii o właścicielu marki to jest niezłe odklejenie. Są od tego lepsze blendy, ale też są gorsze single. Jedyną kontrowersją jest marketing oparty na nazwisku.
  • Odpowiedz
i ten blend od palikowa też może być fajny.


@WhiskeyIHaze: Ale tak samo może być i subiektywnie bardzo #!$%@?, prawdopodobieństwo przy kupowaniu w ciemno jest identyczne ;p

Ale jeśli bez próbowania danego whisky je skreślasz bo
  • Odpowiedz
@sphinxxx: i znów się zgadzam. Oczywiście, że lepiej kupić głupiego jacka za 40pln niż nonama za 39.99 pln bo się nie przeliczysz. Tak samo lepiej na trasie kupić maka niż #!$%@?ć #!$%@? wie gdzie. Ale tutaj jest ewidentny pojazd na te whisky za samą cenę i to, że to blend. Gdzie jak sam wiesz, dobry blend może być lepszy od single.

A tu nawet ciężko dostać sample, bo nikt tego
  • Odpowiedz