Wpis z mikrobloga

Niech ten temat będzie przestrogą, potraktujcie go bardzo poważnie. DLACZEGO ROBOL, czy też PRACOWNIK FIZYCZNY nie powinien nigdy wiązać się z kobietą pracującą umysłowo? Sytuacja 100% prawdziwa, jak wszystkie, które piszę.

Z czasów, gdy kierowałem na produkcji, zakolegowałem się z jednym z pracowników i otworzył się przede mną. Chłopak o dobrym sercu, zbyt wrażliwy i inteligentny na to miejsce, typ, który NIGDY nie powinien się znaleźć między ROBOLAMI.

Dzięki swoim walorom osobowościowym znalazł dziewczynę pracującą w urzędzie jako specjalistka bodajże (not impressed, ale dla pracownika pracującego fizycznie to jak skok ze spadochronem). Do sedna. W najważniejszych punktach o ich związku:

- 5 miesięcy czekał na pierwszy seks, po czym wyśmiała go, że tak krótko to trwało (autentyk)
- całowanie się średnio raz na 2-3 tygodnie (sic)
- chłopak się musiał prosić o przytulanie (kuriozum)
- laska otwarcie się przyznała, że wcześniej była w związku z dużo starszym facetem opartym głównie na seksie i dawaniu jej prezentów (japier*le)
- rodzice tej laski, mimo że laska pusta jak bęben, od początku gardzili tym chłopakiem, wręcz otwarcie #!$%@? mu, że nie ma żadnych ambicji, bo pracuje fizycznie

To tak w skrócie. Jeśli chodzi o wizual, to typ zadbany, szczupły, średnio przystojny, takie 5,5-6/10, z dobrym autem, nie pijący, nie palący.

Tyle w temacie związków laski pracującej umysłowo z fizycznym. To się nigdy nie może udać. Nigdy.**

(Jeżeli to czytasz ziomeczku to przepraszam, że o tym napisałem, ale chcę po prostu przestrzec takich dobrych i wrażliwych ludzi jak ty, żeby się nie #!$%@? w podobne gówno).

Dziękuję za uwagę. Dbajcie o siebie i innych.

#przegryw #praca #produkcja #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lka #januszex #pracbaza
s.....u - Niech ten temat będzie przestrogą, potraktujcie go bardzo poważnie. DLACZEG...

źródło: comment_1656654978rrSrAfy8Mct9jNJQu9Pzoq.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@sikalafou:

Elo historia zmyślona:

Chłopak pracownik fizyczny, dziewczyna biedna aplikantka adwokacka, mieszkanie razem bo sama by nie uciągneła w mieście -> egzamin zdany -> awans zarobki x3 -> zdrada z kolesiem z kancelarii -> rozstanie -> kupiła kwadrat już sama

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz