Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
Nie wiedziałem, że dożyję czasów usprawiedliwiania rzezi wołyńskiej. Śmiało, powiedzcie wprost, że tym złym Polakom to się należało po prostu!
Obrzydliwe pod każdym względem. Tfu.

A jeśli ktoś nie wierzy, że są osobniki, które potrafią usprawiedliwiać brutalne zabójstwa kobiet, mężczyzn i dzieci, to służę pomocą:

#ukraina #rosja #wojna
RazumichinZiK - Nie wiedziałem, że dożyję czasów usprawiedliwiania rzezi wołyńskiej. ...

źródło: comment_1656613716uXt6FCVILE8NaMGrdkVjX2.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RazumichinZiK: @idillaMZ to jakaś totalna ameba i nieprawdopodony ignorant bez wyobraźni.
Ne ma zadnego usprawedliwienia na bestialskie zbrodnie, ktore trudno sobie nawet wyobrazić. Samo "ludobójstwo" to niedopowiedzenie...
  • Odpowiedz
Ne ma zadnego usprawedliwienia na bestialskie zbrodnie, ktore trudno sobie nawet wyobrazić.


@essos: Czyli zabijanie Niemców okupujących Warszawę to też bestialskie zbrodnie, których nie da się usprawiedliwić?

Czy zabicie gwałciciela to zabójstwo, za które powinna grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RazumichinZiK: SBU na wypoku silne- ostatecznie, czy ukr czy ruski- to jest ta sama wschodnia mentalność dzikusa.
Gdyby postawić ukra bez zachodnich zabawek obok kacapa, są nie do odróżnienia.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Kilkanaście osób Ci napisało że nikt tam nie usprawiedliwia a Ty dalej swoje jak katarynka.. może warto się zastanowić czy na pewno dobrze zrozumiałeś, powtarzanie w kółko nie sprawi, że lepiej ogarniesz temat, wręcz przeciwnie - zadaj sobie pytanie dlaczego reszta widzi to inaczej.

Jeszcze mam takie przemyślenie, że to oczywiste, że jak mi na kimś zależy to mam zamiar go ocenić. Nie obchodzi mnie kiedy obcy człowiek kradnie,
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Tak jak się spodziewałem: post, który OP komentuje jest wyjątkowo merytoryczny i nie opierający się na emocjach. Do wszystkich oburzonych tym, że ktoś miał czelność nie stanąć na baczność przed ofiarami i podnosi jakikolwiek kwestie niewpisujące się w polską martyrologie: życie nie jest czarno-białe, rzeczywistość jest skomplikowana.

Autor posta zupelnie nie miał na celu wybielania sprawców zbrodni (czego nie chcę robić i ja), ale chciał zwrócić uwagę na to,
  • Odpowiedz
Zamiast działać na rzecz polsko-ukraińskiego pojednania, zapewnienia autonomii poprzez utworzenie URL to oddano cześć ziem sowietom i dolano tym paliwa nacjonalistom


@AloneShooter: Tutaj IIRP nie miała po prostu nic do powiedzenia.
@so941109: IIRP nie była święta, natomiast działanie administracji państwowej w żaden sposób nie tłumaczy rzezi wołyńskiej. Tym bardziej, że Ukraińcy po drugiej stronie granicy ginęli w Wielkim Głodzie i ukraiński nacjonalizm nawet nie miał szansy zaistnieć pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evilman_: Kilkanaście osób pisze również coś innego i ma inne zdanie. To, że o czymś pisze parę osób jak nakręcone pozytywki, nie oznacza, że mówią prawdę.
Wyjaśniałem swój punkt widzenia wielokrotnie - polecam poczytać komentarze.
A usprawiedliwianie i relatywizowanie zbrodni wołyńskiej nie doprowadzi nas do "lepszego zrozumienia historii" XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@so941109: Tu nie chodzi o podważanie świętości narodu polskiego, bo chyba tylko idioci uważają, że Polacy są od A do Z świeci XD
Oczywiście, że mają masę różnych błędów i okropności za uszami.

Ja jednak mam na myśli coś innego. Mam na myśli odpowiedź i ton wypowiedzi osób pokroju tych ze screenów. Akurat w dniu, kiedy ambasador Ukrainy w Niemczech wygaduje takie bzdury, oni postanawiają napisać, że w sumie to Polacy sami sobie w pocie czoła pracowali na tę zbrodnię. Serio nie widzisz tutaj niczego nienormalnego i obrzydliwego?

Jak głupim trzeba być, by w ten sposób relatywizować zbrodnie. By usprawiedliwiać
  • Odpowiedz