Wpis z mikrobloga

@Kama03: Na etacie bardzo słabo. Jak uda Ci się w jakimś klubie pracować, to lepiej. Własna działalność i dużo klientów == w #!$%@? siana(mam zioma, który robi tak sporo więcej pitosu niż ja jako programista). No ale ogólnie nie jest łatwo. Ciężki zawód. Znam kilka przypadków przebranżowienia fizjo przed 30, bo już byli zbyt wykończeni fizycznie.
@Kama03:
Najlepiej chyba ogarnąć fizjo + trening personalny. Na to jest duży popyt i stawki są konkretne, a jednocześnie też nie będziesz masować ludzi całymi dniami więc fizycznie powinieneś sobie dać radę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kama03: dobry fizjo musi mieć krzepę. Czasem trzeba 100kg+ osobę np obrócić. Znowu do pracy z dziećmi trzeba mieć powołanie, cierpliwość i mieć silne psyche (nie zwracać uwagi na wrzask dziecka i matki). Mówię jako klient... Ale spędziłem w gabinetach dziesiątki godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kama03:

fizjoterapeuci bardzo słabo zarabiają, czy to prawda?

Nie jest to prawda i jest zależne od wielu czynników. Najważniejsze to twoje zaangażowanie. Na pewno nie jest to zawód w którym wiedza zdobyta na studiach wystarczy do sensownych zarobków

Jak to faktycznie wyglada?

Wszystko zależy od ciebie i jakie masz podejście do pracy. Jak się tym nie zainteresujesz to lepiej to rzucić bo nie będziesz dobrym terapeuta/tka . Większość z topki fizjo
@Kama03: jeśli robisz kursy, doszkalasz się, potem otworzysz własny gabinet i zaczniesz mieć swoją klientelę to brak pracy Ci nie grozi. Chodziłem do jednego chłopaka który miał z 10 dodatkowych kursów skończonych, otworzył gabinet i brał jakieś śmieszne pieniądze za wizytę. Po 4 latach bierze grubo ponad drugie tyle i terminy na minimum miesiąc do przodu
@Kama03: studia to w 90% dno, wiedza sprzed xx lat, kilku wykładowców Ci sie trafi jakichś sensownych to jest dobrze, bez kursów(PRAKTYCZNYCH) nic nie zdziałasz chyba, że chcesz klikać przyciski na maszynkach w nfz, musisz mieć jakiś plan na to co chcesz robić po studiach - jaka grupa osób miałą by korzystać z twoich usług, jak chcesz prowadzić praktykę, w czym chcesz się specjalizować itp. dołożenie do tego wiedzy z zakresu