Wpis z mikrobloga

  • 0
@Herato gadzi mózg: kobiety są wybredne a facetom podoba się ich szerokie grono, im zależy na najlepszym materiałem genetycznym i pomocy w wychowaniu a nam na jak najszerszym "rozsiewie"
  • Odpowiedz
@Herato: Dunno, ale mam w sumie wrażenie, że im facet bardziej przystojny, tym bardziej patrzy na charakter niż na wygląd. U mnie koledzy ze studiów 9/10 sobie brali (według mnie) najmniej atrakcyjne dziewoje i długo lat już siedzą w takich związkach. A dużo ładnych też widzę samotnych. Mam w sumie taką teorię z dupy, że im ładniejsza, tym trudniej z nią realnie wytrzymać :shrug:

W sumie jak analizuję, to najlepiej
  • Odpowiedz
@Herato:

Jeżeli odnosisz się stricte do tagowanych aplikacji to nie ma sensu jakby wskazywała logika będąc średnim szukać średnich dziewczyn.

Pomijając to co słusznie zauważyłeś - one są poprostu ekstremalnie toksyczne, wraki bez ludzkich odruchów.

Brzydkie i ładne kobiety na apkach randkowych mają zauważalnie lepszy mental.
  • Odpowiedz
@gorylwemgle: ale #!$%@? xD

bo to właśnie z tymi średnimi laskami często najlepiej się gada, bawi i najczęściej nie robią krzywych dram Bóg wie o co.


Największym raczyskiem są właśnie średnie kobiety (bo jest ich najwięcej)
  • Odpowiedz
@Joncrow: Piszę Ci to co sam zaobserwowałem, mam masę koleżanek 10/10, ale gadanie z nimi jest spoko raz na miesiąc na imprezie po alkoholu. Na trzeźwo, gdy z nimi gadałem to mnie skręcało. Fakt, że taką laskę każdy chce pukać to co innego, ale jeżeli w przerwach między pukaniem będziesz chciał z taką pogadać to #!$%@? Cię strzeli. A to, że średnich lasek jest najwięcej? No jest i co z
  • Odpowiedz
ale #!$%@? xD

bo to właśnie z tymi średnimi laskami często najlepiej się gada, bawi i najczęściej nie robią krzywych dram Bóg wie o co.

Największym raczyskiem są właśnie średnie kobiety (bo jest ich najwięcej) xD


Najlepiej się gada? masz 90% szans, że będziesz prowadził monolog. Nie robią krzywych dram... XD

Nie wiem czy z tym przekonaniem jesteś bardziej szkodliwy czy śmieszny.
  • Odpowiedz
@Joncrow: naukowe badania dotyczą biologii, doboru partnera, rozmnażania. A wy przegrywy pierdzielicie o zainteresowaniach, hobby, guście filmowym, mieszacie w to biologię i ewolucję i twierdzicie, że tak twierdzą naukowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz