Wpis z mikrobloga

@nativ: Zaczynają palić gdy mają 15 lat, wtedy jest to uważane za fajne i takie dorosłe. A tak w wieku około 18 lat zaczynają rzucać bo mama nie pozwala już sobie kraść papierosów i trzeba za nie płacić.
blame the game, not the player, polecam dokumenty o historii marketingu wokół palenia, choć zdaję sobie sprawę że najprościej sobie powiedzieć "hehe głupi ci palacze, ja to nie pale, zajebisty mądry taki jestem"


@keuaiBKonczylNocnomWartem: no to tym bardziej głupi bo dali sobie wmówić takie gówno xD
@nativ: cena bycia "cool" wśród innych dzieciaków, bo niewielki procent uzależnionych zaczyna mając więcej niż 18 lat, ale kto by się dziwił, bo nie trzeba być jakoś wybitnie inteligentnym żeby wiedzieć że to debilny pomysł
To samo jest z papierosami, palący nie są z definicji złymi śmieciarzami


@keuaiBKonczylNocnomWartem: Mam inne zdanie na ten temat.
https://www.wykop.pl/wpis/66073633
@boleslaw_krzywosuty:

bo to brudasy, jak nie ma kosza to nie wyrzucam śmieci gdziekolwiek, tylko zabieram je ze sobą i tego oczekuję od innych.

Takie sytuacje jak wyżej zdarzały mi się już wcześniej i to często w sąsiedztwie kubłów na śmieci. Oni wyrzucają gdziekolwiek nawet jak mają śmietniki obok siebie. Uważam,