Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem zastrzyk gotówki dzięki udziale w lukratywnym projekcie, ale się skończyło. Moje zarobki spadły z 11k na rękę do 4,8k na rękę (uop/cz. nieokreślony, hybrydowo). Lvl 29, singiel, mam 230k na koncie. Czy będzie stać mnie na kupno mieszkania ~40m2 z garażem we #wroclaw, czy it's over dla chłopa i mam wracać do piwnicy u mamy na wsi i dojeżdżać 100km do pracy gdy będzie trzeba? #mieszkanie #kredythipoteczny #nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bb78618b1d4d9d7949fad3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
Co to znaczy, że masz 230k na koncie? O tak to trzymasz przy takiej inflacji? W takim razie powodzenia z takim zarządzaniem oszczędnościami xD


@Murasame: Oczywiście, lepiej żeby #!$%@?ł to w krypto i dziś stracił większość xD

Nawet #!$%@?ąca inflacja nie zżera oszczędności tak jak kretyńskie inwestycje. > Czy będzie stać mnie na kupno mieszkania ~40m2 z garażem we #wroclaw, czy it's over dla chłopa i mam wracać do piwnicy
@Iudex: @marek-krakuw:

To chyba oczywiste, że nikt normalny nie doradzi inwetowania w jakieś głupoty typu bitcoin. Bardziej chodzi o to, że jeśli ktoś nie ma jeszcze własnego mieszkania, to warto mieszkanie kupić od razu jak tylko ma się wkład własny potrzebny na kredyt. Jeśli ktoś wie, że będzie mu tej kasy przybywać, to po prostu będzie sobie potem nadpłacał kredyt.

A zamiast tego kasa topnieje na koncie a już w
masz 230k na koncie? O tak to trzymasz przy takiej inflacji? W takim razie powodzenia z takim zarządzaniem oszczędnościami xD

Już przy 100k powinneś to dać na wkład i brać kredyt a nie czekać na ciul wie co.


@Murasame: aż musiałem założyć konto bo już te kretynizmy ciężko czytać bez reakcji. Chłop w takich niepewnych czasach odłożył hajs czego nie potrafi 99% tego społeczeństwa a ty mu radzisz #!$%@? wszystko we