Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jakie 3 ksiazki byscie zabrali do wiezienia? Niewinny here, ide teraz gibać na prawie pół roku, mogę mieć 5 książek, 2 juz mam wybrane. Moga byc naukowe/ze swiata it/rozwoju, ale ogolnie jestem otwarty tez na inne pozycje.

#ksiazki
#technologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62babb323bddc211f8dd09b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
jakie 3 ksiazki byscie zabrali do w...
źródło: comment_1656431424X6EApoRlzEbUJEVbWZdpm3.jpg
  • 151
op: @bartton: plusk za humorek, skad znasz takie pozycje?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Borysko_88: wiem, ze to smieszny cytat, ale ide na frajernie, chce spokojny pobyt

Krótka Historia prawie wszystkiego -Bill Bryson


@Neq: czy to jakis follow up do 'krotkietj historii czasu'?

handbook of Robotics


@Wiktor426: 300 euro, grubo, troche poza moimi zaintersowanami
@adamszuba: @dzakubmwo: bylem tak przekonany o swojej niewinnosci, ze
op: Dzieki wszystkim za odpowiedzi, nie spodziewalem sie takiego odzewu.

kodeks karny nie jest głupim pomysłem, trzeba się sędziom odwdzięczyć za wyrok paroma apelacjami, odwołaniami i zażaleniami.


@Zjedzon: juz mam prawnika, ktory sie tym zajmuje. Choc podobno przy tak malych wyrokach sad ma czesto lekko #!$%@?. Juz np. skladalem zazalenie na postanownie w ktorym po prostu byla napisana nieprawda, latwa do zweryfikowania (przypisano mi dodatkowa zmiane zamieszkania, ktora nie miala
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Krótka teoria prawie wszystkiego to tak jak mówi tytuł. O odkryciach w fizyce, chemii, psychologii i wiele innych. Bardzo ciekawa, podzielona na rozdziały o oddzielnej tematyce. Bardzo Ciekawa i można czytać w małych dawkach, bo niektóre tematy trzeba przetrawić i sobie poukładać. Także pozostawia sporo czasu na myślenie pomiędzy rozdziałami.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja na Twoim miejscu wziąłbym jakaś kobyle której nie da się przerobić normalnym trybem. Bo nikt na to czasu nie ma, zamiast na rozrywce skupiłabym się na klasykach literatury, lub technologi lub medycynie, biologi.
Książki dostojewkiego są dołujące ale dobre bracia karmanazow w najdluzeszej wersji jest spoczko. Ciężko się czyta ale życiowa.
Książek od programowania bym nie brał bo wszystko po za algorytmami i strukturami danych jest bez sensu bez