Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jakie 3 ksiazki byscie zabrali do wiezienia? Niewinny here, ide teraz gibać na prawie pół roku, mogę mieć 5 książek, 2 juz mam wybrane. Moga byc naukowe/ze swiata it/rozwoju, ale ogolnie jestem otwarty tez na inne pozycje.

#ksiazki
#technologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62babb323bddc211f8dd09b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
jakie 3 ksiazki byscie zabrali do w...

źródło: comment_1656431424X6EApoRlzEbUJEVbWZdpm3.jpg

Pobierz
  • 151
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszyscy za niewinność siedzą. Podobno około 85% osób pozbawianych wolności cierpi na dyssocjalne zaburzenia osobowości. Typowym dla takiego zaburzenia jest brak poczucia winy (uważa i mówi, że jest niewinny) jak również zrzucanie winy ma innych - sama się prosiła to ją zgwałciłem, rower był nieprzypięty to sobie zabrałem, denerwował mnie to mu #!$%@?łem, itp.
A odnośnie książek, to przypomniało mi się, jak kiedyś pracowałem w antykwariacie i znalazłem książkę z
Marek Aureliusz - Rozmyślania, Człowiek w poszukiwaniu sensu, Frankla jak ktoś tu wspomniał dobre ale ciężko zastosować te jego pomysły. Ogólnie historie ludzi którzy przetrwali holocaust, Oświęcim, czy więzienia są bardzo budujące w puszce, bo widzisz ze jak oni sobie dali radę w takich okropnych czasach i mieli nieporównywalnie gorzej i po tym wszystkim odnaleźli szczęście to i Ty dasz radę. Polecam Ajahna Brahma - Licencja na szczęście. Ogólnie najlepsze są jak