Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo #policja #psy

W sobotę byłem z moim 3 letnim synem na spacerze, idziemy sobie ścieżką w parku, moje dziecko trzyma w ręku zabawkę.
Obok nas przechodzi typek z psem, bez kagańca, rasa Terrier, takie białe gówno z rudym łbem.
No i pies rzucił się na moje dziecko a dokładnie na rękę i zabawkę.
W ogóle nawet przez sekundę się nie zastanowiłem i #!$%@?łem w psa takiego kopa w brzuch, że pies wyleciał chyba na 3 metry w powietrze i spadł na ziemie.
Pies już nie wstał, popękane organy wewnętrzne.

Przyjechała policja.
Bo ja użyłem niewspółmiernych środków.
I zapowiada się proces.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62baac143bddc211f8dd086c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 124
  • Odpowiedz
Dla mnie to wygląda tak jakby OP (wykopowy antypsiarz) widząc pieska bez smyczy już od razu był nastawiony negatywnie. Zobaczył, że pies chce zabrać zabawkę, to od razu w głowie milion myśli, że pies na pewno chce pogryźć jego purchlaczka, gdy ten tylko chciał zabrać zabawkę.


@tarushiba: No i dobrze, jakby pomyslal ze pies nic nie chce zrobic i "tylko" zabrac zabawke, a ten jednak by ugryzł to dopiero byłaby
  • Odpowiedz
TerminowaKuropatwa: 3/10 bo jest swieze

I niby jaki zarzut Ci postawili?

Srodki, ktorych uzywasz musza zapewnic Ci przewage w walce. Broniles dziecka i uzyles wspolmiernych srodkow, minimalnych aby zapewnic brak pogryzienia przez zwierze
  • Odpowiedz
H: Zabaweczkę kaszojada przed terrierem kopami bronić xD Ty masz chyba problem z agresją opie.
100% niewspółmierne użycie siły i taki wyrok zapadnie bo to małe gówno nikogo by nie zabiło. Kopać to możesz szarżującego pitbulla, owczarka czy inne wielkie coś.
Tatuś alfa się znalazł, jakby się jakiś inny dzieciak w tym samym wieku rzucił na zabawkę twojego też byś go wysłał na orbitę narwańcu? Bo to takie mniej wiecej zagrożenie było i wytłumaczy ci to sąd furiacie xD
Pozostaje ci kłamać i kręcic że terrierek miał piane na pysku i prawie rozszarpał rękę twojemu dziecku i tylko przypadkiem nie ma śladu na dziecku a jest rozwalony cały pies.
Wykosztuj się na adwokata a i tak przegrasz. Powodzenia.
  • Odpowiedz
ale na zachodzi byś pewnie wygrał.


@2564: #!$%@?łby z kretesem.

Zacznijmy od tego, czy OP ma w tym baicie świadków poza swoim nielatem, że pies podbiegł, a nie przechodził obok. No nie ma.
  • Odpowiedz
U mnie zasada jest prosta, podbiega jakieś szczekające agresywne gówno to dostaje kopa, nie czekam na oświadczenie właściciela, że puszek nie gryzie


@Tomus88: Pewnego pięknego dnia zapragniesz spełnić tę fantazję na, na ten przykład, owczarku belgijskim - i przełączysz jego tryb z "o, człowiek, poliżę" na "ATAKUJOM, ZABIĆ WSZYSTKICH".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co znaczy rzucił? Jaka była odległość? Jaka była reakcja typka?
Mój Loco czasem też do kogoś wystartuje, bo się zaciekawi i chce poznać, bawić się.
Zwykle go przyhamuje zanim się zbliży, #!$%@? mu kopa za samą reakcję? Rozumiem #!$%@?ć rozwścieczonego psa bez smyczy, ale małego psa, który będąc na smyczy zaciekawił się zabawką?
Obyś zgnił w sztumie, a Twoje dziecko przekładało tę rączkę przez kraty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę straszyć, ale licz się ze sporym odszkodowaniem za psa, rzędu 20-50k PLN lub/i nawet 2 lata w zawieszeniu. Reakcja była niewspółmierna. Pies nie zaatakował a to czy był na smyczy czy nie, nie ma znaczenia. Być może w Twoim mieście są lokalne regulacje, które zezwalają na brak smyczy na terenach zielonych (prawie wszystkie większe miasta to mają) a wtedy podciągną to pod znęcanie się nad zwierzętami ze
  • Odpowiedz
> Co znaczy rzucił? Jaka była odległość? Jaka była reakcja typka?

Mój Loco czasem też do kogoś wystartuje, bo się zaciekawi i chce poznać, bawić się.

Zwykle go przyhamuje zanim się zbliży, #!$%@? mu kopa za samą reakcję? Rozumiem #!$%@?ć rozwścieczonego psa bez smyczy, ale małego psa, który będąc na smyczy zaciekawił się zabawką?

Obyś zgnił w sztumie, a Twoje dziecko przekładało tę rączkę przez kraty.


@novyr9: Zatkało mnie jak to przeczytałam. Człowieku czy wiesz jakiego piekła życzysz temu
  • Odpowiedz
Mam psa i pies wśród ludzi powinien być na smyczy i w kagańcu jeżeli potrzeba. Masa ludzi się boi psów, małe dzieci również, więc po co stresować człowieka i zwierzę. Puszczać tylko albo w parkach psich albo w miejscach gdzie ludzi jest bardzo mało. Jeżeli pies szczeka to tłumaczę że np. Się czegoś boi i trzymam krótko żeby nie stresować drugiej strony. Mam kundelka, alebpies to poes ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Pewnego pięknego dnia zapragniesz spełnić tę fantazję na, na ten przykład, owczarku belgijskim - i przełączysz jego tryb z "o, człowiek, poliżę" na "ATAKUJOM, ZABIĆ WSZYSTKICH".


@Filipterka25: Dlatego specjalnie napisałem o agresywnych psach :) Na mniejsze kop, na większe mam gaz.
  • Odpowiedz