Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo #policja #psy

W sobotę byłem z moim 3 letnim synem na spacerze, idziemy sobie ścieżką w parku, moje dziecko trzyma w ręku zabawkę.
Obok nas przechodzi typek z psem, bez kagańca, rasa Terrier, takie białe gówno z rudym łbem.
No i pies rzucił się na moje dziecko a dokładnie na rękę i zabawkę.
W ogóle nawet przez sekundę się nie zastanowiłem i #!$%@?łem w psa takiego kopa w brzuch, że pies wyleciał chyba na 3 metry w powietrze i spadł na ziemie.
Pies już nie wstał, popękane organy wewnętrzne.

Przyjechała policja.
Bo ja użyłem niewspółmiernych środków.
I zapowiada się proces.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62baac143bddc211f8dd086c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 124
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: Ja to traumę jakaś mam do dużych psów , po tym jak byłem mały i chodziłem do przedszkola albo
jakiś 1 klas podstawówki taki puszek duży przecież chciał się tylko " bawić" i na mnie skoczył i wywalił dobrze że chociaż miał kaganiec xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: prawdziwe czy nie anyway
2 psy, jeden ma taki masywny i szeroki pysk a jest łagodny, nawet jak się bawi to cię nie ugryzie nie przejedzie zębem bardziej się boi i jest lekko wystraszony, pies wzięty ze schroniska przez pierwsze 4 miesiące robił oczy jak 5 złotych kiedy się do niego podchodziło i się kulił w kącie. Potem się okazało że potrafi nieźle podskoczyć i skacze na ludzi jak się cieszy ale nie pyskiem tylko staje na tylnich nogach i chce mnie polizać po twarzy(wiem jaka jest różnica bo drugi pies potrafi skoczyć agresywnie i widziałem jak to wygląda nie raz), drugi pies mniejszy taki owczarkopodobny też ze schroniska wydaje się mniejszy, lżejszy i ogólnie słabszy niż ten pierwszy który ma duży i masywny pysk i szerokie cielsko. Ten drugi mniejszy jest w stylu charta, widać że ma łowcze zapędy ale z boku jak człowiek popatrzy to przestraszyłby się tego większego tymczasem to ten drugi jak potem się okazało potrafi się rzucać na zwierzęta i na ludzi poza mną i rodziną trochę to przerażające jak tu merda ogonem a tam potrafiłby rzucić się komuś do gardła zupełne przeciwieństwo tego pierwsze psa, nie ma opcji żeby wyjść z nim na spacer bez kagańca . Najgorzej że jak przechodzę gdzieś po #!$%@? na spacerach z tym psem to ludzie widząc że jest on mniejszy i ma kaganiec jakby przestają w nim widzieć zagrożenie tymczasem on potrafi naprawdę negatywnie zaskoczyć nawet w takiej sytuacji po prostu trzeba mu skrócić smycz i mocno trzymać bo idiota się wyrywa.

Napiszę jedno, psy są nieprzewidywalne to rolą tego kto się psem zajmuje jest przewidzieć co pies może #!$%@?ć i się na to dobrze przygotować. Nie brać na spacer psa który ma siłę ciebie dwóch albo założyć odpowiedni ekwipunek jak skórzane rękawiczki szczególnie jesienią wczesną wiosną i zimą, założyć psu kolczatkę lub jakieś szelki które ułatwiają kontrolę nad psem i zawsze mieć przygotowany kaganiec oraz wypatrywać punktów na których ktoś może się niespodziewanie pojawić i jeśli pies byłby puszczony luzem to go zawołać i zapiąć

Wcześniej miałem starą suczkę którą mogłem puścić nawet w tłumie ludzi bo widziała na najwyżej metr do przodu i miała już wszystko gdzieś, jak nowy pies ją denerwował to nawet go nigdy nie ugryzła, jechało auto albo była otwarta brama to miała to gdzieś żyła swoim życiem i chciała żeby jej nie przeszkadzano. Młode psy to zupełne przeciwieństwo trzeba mieć je zawsze na oku bo potrafią #!$%@?ć takie rzeczy co byście nigdy nie pomyśleli że
  • Odpowiedz
Pomijając, że wyczuwał bait, bo psy bez smyczy i "atakujące" małe dzieci to jeden z topowych tematów na wykopie.


@tarushiba: Ja za dzieciaka byłem pogryziony dwa razy, bo właściciele nie potrafili upilnować swoich psów.
U mnie zasada jest prosta, podbiega jakieś szczekające agresywne gówno to dostaje kopa, nie czekam na oświadczenie właściciela, że puszek nie gryzie. Dzisiaj sam byłem świadkiem w parku jak jeszcze jakieś mniejsze gówno niż pies opisany
  • Odpowiedz
eż w swoi życiu zabiłem już 3 psy, które puszczone samopas wykazywał się


@Glacial: Tak swoją drogą jak to możliwe, żeby zabić trzy psy? Rozumiem pojedyncze przypadki, że na kogoś się pies rzucił. Ja chyba nie miałam nigdy takiej sytuacji, bo pewnie bym pamiętała.
Jak to się stało, że aż trzy razy różne psy cię atakowały? Jesteś jakimś urodzonym pechowcem czy jak?
Chyba, że je zabijałeś for fun, a nie
  • Odpowiedz
@package0x01: zakłada i po coś one są, jak jestem 2-3 godziny na spacerze z masywnym psem to nie będę się wlókł ze zwykłymi obrożami, już to przerabiają w ogóle psa nie hamują. Szelki natomiast mają coś takiego że się przekrzywiają i nie wiem jak psa ale mnie to irytuje jak pies chodzi z szelkami po lewej czy po prawej przeciągniętymi.

Przecież ten pies nie ma kolczatki 24/dobę tylko na spacer
  • Odpowiedz
@tarushiba Jak się chodzi po mieście to ryzyko jest mniejsze. Ale już jakieś podróże po bezdrożach, rower, chałupy na wsi z płotem dziurawym i zerwanym ze smyczy, głodnym, zdemoralizowanym Burkiem i ryzyko wzrasta
  • Odpowiedz
zakłada i po coś one są


@SargonofAkkad: zakładają je chyba sadyści, którzy inaczej nie potrafią przekonać psa do współpracy, a służą do zadawania bólu.
Nie bez powodu są zakazane w niektórych krajach.

tak samo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: troche za mocno #!$%@?łeś w tego psa, szczególnie ze to jakieś pluszowe gówno było ale broniłeś dziecka to najważniejsze, pies mógł mieć kaganiec, w pl możliwe ze przegrasz ta sprawę ale na zachodzi byś pewnie wygrał.
  • Odpowiedz
No to masz odpowiedź jestem sadystą to takie proste,


@SargonofAkkad: wolałbym, żebyś nim nie był. Jak wpiszesz w google "kolczatka pies" to będziesz miał mnóstwo artykułów o tym, że jest to już niezalecany sposób szkolenia / poskromienia nadpobudliwego psa i dlaczego.

Zamiast tego lepiej zacznij z nim trenować - materiały na youtube, najlepiej zagraniczne lub szkolenie w szkole dla psów. Niestety efektów nie będzie widać szybko, ale długofalowo to najlepsze
  • Odpowiedz