Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo #policja #psy

W sobotę byłem z moim 3 letnim synem na spacerze, idziemy sobie ścieżką w parku, moje dziecko trzyma w ręku zabawkę.
Obok nas przechodzi typek z psem, bez kagańca, rasa Terrier, takie białe gówno z rudym łbem.
No i pies rzucił się na moje dziecko a dokładnie na rękę i zabawkę.
W ogóle nawet przez sekundę się nie zastanowiłem i #!$%@?łem w psa takiego kopa w brzuch, że pies wyleciał chyba na 3 metry w powietrze i spadł na ziemie.
Pies już nie wstał, popękane organy wewnętrzne.

Przyjechała policja.
Bo ja użyłem niewspółmiernych środków.
I zapowiada się proces.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62baac143bddc211f8dd086c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 124
Kto #!$%@? o pogryzieniu ? Pies chciał zabawkę dziecka i do niej skoczył. #!$%@? boston terier 2-3 kg wagi


@Winatuska: Albo jack russel terrier. W każdym razie mały piesek.
Dla mnie to wygląda tak jakby OP (wykopowy antypsiarz) widząc pieska bez smyczy już od razu był nastawiony negatywnie. Zobaczył, że pies chce zabrać zabawkę, to od razu w głowie milion myśli, że pies na pewno chce pogryźć jego purchlaczka, gdy ten
Pobierz tarushiba - > Kto #!$%@? o pogryzieniu ? Pies chciał zabawkę dziecka i do niej skoczy...
źródło: comment_16564496042Bh4UZWVKWi2quTtPaCA7E.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: Ten pies to na pewno Jack Russel Terrier, naprawdę żywiołowe psy, które są zainteresowane światem. Skaczą do wszystkiego i są bardzo towarzyskie. Jak widzą piłeczkę albo znajomą zabawkę to będą za nią pędzić bez końca. Najwyraźniej zabawka twojego dziecka przypominała mu jego zabawkę.

Oby ci ta noga, którą go kopnąłeś uschła przy samej dupie, a kara, którą dostaniesz odebrała smak życia.
W ogóle nawet przez sekundę się nie zastanowiłem i #!$%@?łem w psa takiego kopa w brzuch, że pies wyleciał chyba na 3 metry w powietrze i spadł na ziemie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo sie powstrzymywałeś po zastrzyku adrenaliny, aby nie potraktować właściciela tak samo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)