Wpis z mikrobloga

chyba pora na normalna stacjonarna #klimatyzacja na chacie tylko sie nie znam, myslicie ze jak w jednym rozowym dam jednostke zewnetrzna a w drugim rozowym wewnetrzna to da rade zeby ogarnelo cale mieszkanie czy trzeba dawac spliter? troche niechetnie poddchodze do nawieewu w pokojach bo raz ze mocno nie lubie chlodzic a dwa nie lubie jak mi wieje #mieszkanie #dom #majsterkowanie #pytaniedoeksperta
Pobierz
źródło: comment_16564184805Xb5plRlIHiSkh9oA5oj1u.jpg
  • 13
@rosso_corsa: brakuje info gdzie masz okna i strony świata. IMO jak zamontujesz tak jak na rysunku @kopersolo: to spokojnie w sypialni też będzie znośnie, tylko oczywiście drzwi otwarte muszą być. Ja mam podobnie i różnica między salonem a najdalszym pokojem wynosi ok 1 stopień w upały.
@lewc_rain_zuk: Wyczytałem to w instrukcji montażu mojego klimatyzatora Gree. Było wyszczególnione że nie nad łóżkiem. Niestety nie mam żadnych innych dowodów:) W mojej ocenie to dobre podejście bo w nocy nie kontrolujemy włączonej klimatyzacji i wg mnie łatwo się przeziębić. W nocy zazwyczaj jest chłodniej wiec temp wew szybciej spada. Poza tym przy polskich metrażach działanie klimy w jednym pokoju jest jeszcze bardziej zintesyfikowane i ciężej ustawić temp. Ja w swojej
@Caroo: Przenośna jest nieporównywalna ze splitem. Przerobiłem obie.
Ten byłby najlepszy chociaż ja zawsze mam na uwadze jak daleko trzeba ciągnąć rurki od jednostki zew do wew i ewentualny problem z odprowadzeniem skroplin.
bo w nocy nie kontrolujemy włączonej klimatyzacji i wg mnie łatwo się przeziębić


@kopersolo: gree lomo luxury ma 3 tryby sleep, w jednym z nich to mozesz co godzine ustawic inna temperature ;)