Wpis z mikrobloga

@mnik1: od jakiegoś czasu o tym mówi, nie mam pojęcia czy to niedawno jej się tak podziało czy wcześniej też miała takie wizje ale przynajmniej zachowywała to dla siebie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mnik1: Z tego co pamiętam, to wcześniej taka nie była, wydaje mi się, że jej się styki poprzepalały, odkąd zaczęła występować jako jurorka w którymś programie (nie pamiętam)
  • Odpowiedz
@dziacha: za Wikipedią

Po ukończeniu szkoły podstawowej podjęła naukę w Technikum Ogrodniczym w Prószkowie, a później w Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskim w Kluczborku, którą przerwała, będąc w trzeciej klasie
więc nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Znajdzie się ktoś kumaty w lore polskich celebrytów? Edzia zawsze taka była, czy jej na starość o------o?


@mnik1:
Kojarzę, że w przeszłości jej czasem o----------o, ale na starość się bardzo nasiliło xD
  • Odpowiedz
Edzia zawsze taka była, czy jej na starość o------o?


@mnik1: Zawsze miała nierówno pod sufitem, ale przez lata tylko dlatego że była międzynarodową gwiazdą, której woda sodowa uderzyła do głowy. Ale podczas koronawirusa odbiło jej zupełnie.

Inna sprawa, że ten obrazek pachnie fałszywką.
  • Odpowiedz
Edzia zawsze taka była, czy jej na starość o------o?


@mnik1: Zawsze. Np. twierdzi, że Kraśko jej podsłuchy w telefonach instalował i ją podsłuchiwał. A to było lata temu. Oczywiście z czasem jej się pogorszyło, ale jebnięta była od zawsze.
  • Odpowiedz
Edzia zawsze taka była, czy jej na starość o------o?


@mnik1: akademia chłopskiego rozumu podpowiada mi że kiedyś była sławna i mogła kosić kasę za występy więc nie musiała szurac, teraz sława przeminęła więc musi w inny sposób zwrócić na siebie uwagę
  • Odpowiedz