Wpis z mikrobloga

@riseno: Nie widziałam tego komentarza, mimo wszystko potrzeba aktywności fizycznej, jeżeli nie może chodzić to trzeba rozpocząć fizjoterapie. Dla jego życia i powrotu do normalności konieczne jest chodzenie. Przy dużej wadze, ludzie przestają chodzić, a to niszczy układ krążenia i niestety jest początkiem końca.
OP musi skończyć z wymówkami i jeżeli zależy mu na życiu, to wziąć się do roboty. Inaczej czeka go zawał za kilka lat i koniec mirkowania.
@Trafku: Odważnie. Napisać o tym to już dobry krok. Z ćwiczeń na początek basen, nie obciąża on organizmu, stawów i dobrze wyciąga. Jak to powiedziała do mnie pani dietetyk, zebu schudnąć trzeba jeść. Przede wszystkim 5-6 systematycznych i zdrowych posiłków i ruch basen. Ten huel to syf. A co do operacji żołądka, owszem uprości on zadanie, aczkolwiek jak nie zmienisz nawyków to na nowo powróci do swojej objętości. Po jakimś czasie
@Trafku: Jak chcesz to idź na huel, tak naprawdę po latach śmieciowej diety co to za różnica, że może być niezdrowy? XD Ale jakiś catering pudełkowy chyba byłby lepszy, tylko moim zdaniem ciężko o dobry.
@Shamson: e tam, słodziki są super ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na przykład bardzo polecam erytrytol (do wypieków, deserów) bo to jak dotąd najbardziej nieszkodliwy, naturalny słodzik 0 kalorii który wydalasz w takiej samej niemetabolizowanej formie w jakiej przyjmujesz, no przelatuje przez człowieka. A aspartam (który jest w coli 0 którą lubię sobie czasem gulnąć) może po prostu powodować zwiększenie uczucia głodu i tym podkopywać dietę ale
@Trafku pierdziel te gówno diety , kup sobie buty z decathlona do biegania i rusz dupę. Nie jedz słodyczy, gówno napojów typu koła i ogranicz kalorie do 2k dzień i będziesz dobrze wyglądał a nie jak podczłowiek
przy takich dolegliwościach nie idź w żadne huele tylko odwiedź dietetyka i niech Ci rozpisze zdrową dietę. Efekt będzie lepszy i bezpieczniejszy


@Drased: dietetyk to pewno rozpisze "5-6 zbilansowanych posiłków dziennie" i chłop nie będzie chudnąć tylko ciągle na zmianę przygotowywać posiłki i jeść.

@Rentowny_Gornik:

Przede wszystkim 5-6 systematycznych i zdrowych posiłków


O, już jest! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OP: Chcesz schudnąć
"Dietetyk": cały dzień jedz,
@Trafku "bo naprawdę relatywnie mało jem"

Łap wagę kuchenna i się przekonaj czy mało kalorii przyjmujesz. PS - słodkie napoje, mleko, kawę z cukrem itp. też się wlicza.

Nie obraz się ale każdy "grubas" prawie nie je i tyje z powietrza. #!$%@? perpetum mobile, a naukowcy jak debile dalej jakieś pozyskiwanie energii z wiatru czy atomu. A grubasy kalorie z powietrza potrafią asymilować.
Pobierz valko77 - @Trafku "bo naprawdę relatywnie mało jem" 

Łap wagę kuchenna i się przekon...
źródło: comment_1656408085QsTqckRdQ4GR52jA6jM3J7.jpg