Wpis z mikrobloga

@Seszelek: Żadne ćwiczenia póki co. Chłop jest fizycznie za duży i za ciężki żeby to przyniosło efekty.
Powinien od lekarza dostać skierowanie na zabieg. Zejdzie do 120-100 kg i wtedy ćwiczenia i zabiegi na ujędrnianie skóry (chociaż tutaj bez chirurga plastyka pewnie się też nie obejdzie).

Przerabiałem taki przypadek w rodzinie i jak kolega odmawia operacji żołądka to niech sobie nawet te proszki je i tańcuje w basenie. Efekt będzie zawsze
@Trafku: Ja tak zrobiłem tylko przez dłużej ale za to w weekendy jadłem normalnie. Pomogło i sporo schudłem. Zaznaczam, że byłem już wtedy mocno zaznajomiony z takim jedzeniem. Bardzo łatwo tak liczyć sobie kalorie. U mnie też przesiadka w 100% na proszek danego dnia powoduje, że nie myślę o jedzeniu i czasami zjadam nawet mniej niż planowałem.
Problem jest taki, że nie ćwiczysz zmiany nawyków żywieniowych i po tym okresie wracasz
@Trafku: zastanów się nad operacją bariatryczną i żaden huel, strasznie reklamują to gówno na wykopie. Jak już nie chcesz nigdzie iść to wykup sobie dietę z fabryki siły lub bediet ( ja mam z bediet i schudłam już 3 kg). Potrzebujesz zmiany nawyków żywieniowych. Jesz za dużo kcal dziennie, pewnie około 5 tyś. Dobrze wiesz co trzeba zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º). Przestać podjadać między posiłkami, zrezygnować