Wpis z mikrobloga

@peja3334: Nie wchodźcie w takie związki mirasy. Gada się z taką przez telefon, a w międzyczasie ona jest bolcowana przez jakiegoś mokebiaka. Stanowczo odradzam. Kompletna strata czasu i nerwów.
  • Odpowiedz
@peja3334: to przedszkole, a nie związek. Jak 2 osobom na sobie zależy to znajdą sposób, żeby być razem. Natomiast jak ktoś chce jechać na erasmusa to oznacza, że ważniejsze są przygody od drugiej osoby i związek można uznać za zakończony
  • Odpowiedz
@K4W1: Znaczy to nie jest też związek na odległość ale miała okazje mnie dla chada mnie zostawić bo jeden do niej zarywał i nawet jej to proponowałem bo mówiłem że zmarnuje sobie ze mną życie ale tego nie zrobiła przyjeżdżając do mnie codziennie kiedy miałem zły czas do tego samemu z siebie także coś w tym jest plus długo ze sobą jesteśmy.
  • Odpowiedz
@peja3334: Dobry związek to taki budowany zaufaniu, empatii i trosce o drugą osobe.
Jeżeli ta druga osoba chce wyjechać na erazmusa to należy ją w tym wspierać.
Poza tym co złego jest w samotnym wyjeździe dziewczyny na erazmus?

Tylko zakompleksione i zawistne przegrywy, które nigdy za ręke nie trzymały, by powiedziały że sama sugestia czegoś takiego - to jak nacharkanie w
  • Odpowiedz
@peja3334: Związki na odległość nie działają. Po prostu nie mogą działać. Co do wyjazdu to zależy na ile czasu i czy naprawdę to jest ważne, a nie jest zachcianką. No i ile trwa związek.

Przykładowo ja jestem 4 lata w związku i w tym czasie musiałem kilka miesięcy odsłużyć poza miastem w którym mieszkam na codzień. Moja dziewczyna zacisnęła zęby i mnie wspierała. Jakby ona chciała teraz wyjechać na staż
  • Odpowiedz
Związki na odległość nie działają

Moja dziewczyna zacisnęła zęby i mnie wspierała

Jakby ona chciała teraz wyjechać na staż na doktoracie to bym się zgodził


@Uriel12: To się zdecyduj xD Wiesz, że w przyrodzie to tak działa, że pary często są monogamiczne przynajmniej na czas wychowywania potomstwa, ale jak jedno z nich się oddala to zarówno samiec jak i samica pozwalają sobie na skoki w bok? xD
  • Odpowiedz