Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić sobie mustanga. Takiego z 2016 r. Jak wsiadałem za fotel kierowcy, to aż mnie kukle swędziały z podniecenia. Jak już usiadłem to całe powietrze zeszło. Manualna klimatyzacja?? Wtf?! Manualna klime to miałem w daczi z 2015 r. A to? Amerykańsko murzyńsko gangsterskie auto premium i mam kryncić gałką? :/ wesja base

#mustang #samochody
  • 16
auto premium


@WylosowacLogin: XDDD

Mustang to po taniości zrobiony ala-sportowy samochód, a nie klasa premium xD Nie wiem jak w poliftach, ale w moim 2016 to nawet siłowników od maski nie ma tylko zwykła, #!$%@?, podpórka jak w polonezie jakimś. Ten samochód to duży kompromis między jakością/ceną/mocą.

Nie jest to samochód idealny, ale i tak go kocham. 2 lata już jesteśmy razem i nadal mi się micha cieszy gdy siadam za
@WylosowacLogin przecież Mustang to takie właśnie Snadero dla Amerykanów, podobnie jak Camaro, nie oczekuj, że będzie tam coś ekstra. Amerykańskie auto sportowe aspirujące do premium to Corvette, a nie jakieś podstawowe auto dla mas.
@WylosowacLogin: v6 wychodzilo tylko w bieda wersji. mysle ze specjalnie zeby się inne wersje silnikowe sprzedawaly, bo jezeli chodzi o silnik to v6 jest idealnym kompromisem - fajniejszy dzwiek, nie do zajechania i opcje modyfikacji. z drugiej strony 2.3 ktore jest "nieamerykańskie", ale zaawansowane, mniej pali, lżejszy i jak mozna troche koni dodac to z tego co wiem taki kompresor nie ma sensu. na koncu jest 5.0 - najdrozszy, najlepiej brzmi