Wpis z mikrobloga

tag mojej ślepej kotki - #kotkawandzia



Dzisiaj poluje na moje kwiatki, to akurat #awokado które wystawiam do słońca jak się da, ale Wandzia chyba nigdy nie widziała wielu kwiatków w swoim życiu, bo kiedy tylko jakiś jej się trafi, próbuje to żreć, zeżarła zeszłoroczny tymianek z balkonu (i nasikala do niego), dlatego kwiatki trzymane są od niej z dala, ona nie wie chyba ze mamy parapety i inne takie, chociaz jak podrośnie i będzie wykazywać zainteresowanie chodzeniem w ich stronę, zmienię miejsce dla nich bo nie chciałabym żeby coś ja ograniczało i szczerze mówiąc marze żeby wszędzie wchodziła :(

jak ma ktoś #koty i ma tez #kwiaty, mógłby spróbować mi doradzić: chcialabym im przynieść z dwie skrzynie ziemi i posadzić tu trawę do leżenia, Wandzia żre kwiaty, pozostałe koty maja gdzies, czy jak dam im coś własnego w doniczce, nie pomyślą ze mogą #!$%@? moje tym bardziej i sobie naszkodze? XD

#pokazkota #zwierzaczki #zwierzeta #kot
czaszkopranie - tag mojej ślepej kotki - #kotkawandzia
SPOILER
 
Dzisiaj poluje na...

źródło: comment_1656322525DO6QNYir876N3YuxtPR8NN.jpg

Pobierz
  • 9
@czaszkopranie: tez polecam trawe dla kotów. szybko rośnie, szybko usycha, a sprzedawana jest nawet w "pojemnikach" ktore wystarczy podlac. albo mozna to z pojemników wsypac do ziemi byle jakiej. każdy moj kot wcina i rzyga aż miło.

ale na jedzenie nawet trujących ozdobnych czy szatkowanie zębami papirusu/dracen/palemek ni ma mocnych.
@czaszkopranie uważaj, bo ponoć wiele kwiatów jest niebezpiecznych dla kotów. W tym awokado z tego co kojarzę. Mój tak raz trafił do weta bo odgryzł listka jakiemuś kwiatowi mimo, że też było daleko trzymane :/ wete powiedział, ze przy kotach najlepiej niestety z kwiatów zrezygnować (lub myślę przynajmniej z tych podejrzanych gatunków). Trawa dla kota jest super. W Auchan mają takie gotowe mieszanki po 8zl co się je bardzo łatwo przygotowuje i