Wpis z mikrobloga

@exohm - to zabezpieczenie antyspamerskie. W zaleznosci od tego jakiego koloru masz nicka, masz mniejsze lub wieksze uprawnienia
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że nowe funkcjonalności (facebook connect + google) to zła droga w rozwoju serwisu...

wykop staje się miejscem gdzie wszystko o każdym wiadomo - cała aktywność konta (dodane, komentowane, wykopane znaleziska) a teraz jeszcze imię i nazwisko + zdjęcie + inne informacje (z facebooka) + ewentualnie mail i inne powiązane serwisy google np youtube

zdaje sobie sprawę z popularyzacji tego zjawiska ale stosowanie tego w tym serwisie uważam za głupotę
  • Odpowiedz
@fioletowy - uważam, że wypowiadając się pod swoim nazwiskiem użytkownik 3x się zastanowi czy na pewno chce w swoim komentarzu np. kogoś obrazić. Ponadto łączenie konta nie jest obowiązkowe - możesz to zrobić jeśli np. chcesz sprawdzić kto z Twoich znajomych jest na Wykopie
  • Odpowiedz
@m_b Trochę pewnie przynudzę ale mam takie pytanie. Czy na tym portalu będzie jeszcze kiedyś możliwość rzeczywistego zakopania SPAMU?

Czemu niema takiego samego DEMOKRATYCZNEGO rozwiązania jakie jest przy ocenianiu komentarzy. Klikam plus znalezisko ma punkt więcej klikam zakop znalezisko ma punkt mniej. I dzięki temu (za przeproszeniem) spamerskie barachło nie widnieje na stronie głównej i niema szansy na pięcie się w rankingu.

Przecież dotychczasowy system się nie sprawdza.
  • Odpowiedz
@m__b i powiem Ci że to zabezpieczenie z kolorem nicka jest zaje***ste

Pewnego razu na jednym teamspeaku banda głąbów zachciała spamować różne serwisy, poszła samosia.pl, miał być wykop

Jednak dzięki zielonym kontom pomysł na zaspamowanie wykopu niedoszedł do skutku :)
  • Odpowiedz
@m_b: Po SPAMIE 4czanowym, GW i Faktu, następnie spamie kolejnych frakcji politycznych (gdzie zawsze znajdzie się sympatyk jakiegoś konkretnego ugrupowania) a skończywszy na SPAMIE nacjonalistyczno rasistowskim.

Po tym wszystkim śmiem wątpić w siłę zakopów które jedynie dają efekt aby "Każdy zakop zwiększał limit potrzebnych głosów o 2".
  • Odpowiedz
Proponuję nową funkcjonalność: Ostrzeżenia.

Mogłyby być nadawane głównie przeze mnie, ale oczywiście możemy utworzyć specjalnych moderatorów ostrzegających. Fakt, mamy już jedno ostrzeżenie - o tym, że zawartość danego znaleziska jest tylko dla osób pełnoletnich, ale to raczej za mało jak na tak duży serwis jakim jest fotka.wykop.pl.
  • Odpowiedz
moderator ostrzegający? przesyła ostrzeżenie do moderatora-moderatora i ten po zapoznaniu się z dokumentacją banuje kolesia? a nie masz wrażenie że łatwiej jest kiedy mod po prostu sam załatwia ten problem? pewnie nie jest ich mało [swoją drogą to ciekawe ilu w ogóle jest modów na wykopie] i jeśli są zaangażowani to raczej powinniśmy być bezpieczni [aczkolwiek to różnie bywa ;)]

im prostsze i czytelniejsze prawo tym mniejsze pole do nadużyć - to
  • Odpowiedz
Przy powiększaniu Ctrl + + powiększa się cała strona, a nie sama czcionka (pojawia się pasek do przewijania na boki). Przy dużym DPI ekranu (taka jest teraz tendencja producentów, do zmniejszania wielkości pikseli) ta obecna czcionka jest za mała.

Chciałbym, żeby opcja powiększenia samego rozmiaru czcionki powróciła.
  • Odpowiedz
Żądam powrotu opcji powiększania tekstu. Teraz nic nie widzę, muszę się zbliżać do monitora, albo powiększać stronę, żeby coś przeczytać ;/ Mam monitor 17" 1024x768 - wiem, że już niszowy, ale co ta opcja szkodziła?

A tak poza tym - GOOD JOB! Pierwsze wrażenie znakomite.
  • Odpowiedz
Przycisk zwiększający szerokość mógł zwiekszać ją bardziej :) Na panoramicznym monitorze nadal jest zdecydowanie za wąsko :(
  • Odpowiedz