Wpis z mikrobloga

U mnie #!$%@? teraz wykop jak perszing, ale dolaczam sie do glosow o przywrocenie przycisku do zwiekszania czcionki.
Ocenianie komentarzy czasem "laguje" i trzeba chwilę poczekać, nim zmieni się cyferka.

W ogóle teraz na głównej jest dziwnie. Pojawiają się różne wykopy, które chyba nie powinny tam być (niewiele wykopów i niesponsorowane), bawienie się teraz tą "białą listą" sprawia, że się zupełnie gubię. No i chciałbym aby "Ominęło cię" pokazywało coś bardziej aktualnego, bo już zupełnie można stracić orientację. Czy dobry serwis nie powinien być intuicyjny?
@play4off Dzieki, potrafie obslugiwac przegladarke internetowa, niestety rozjezdza mi sie cala strona na boki po zastosowaniu kontrola, wiec odpada.
1.u mnie nie ma logowania z FB

2.powinna być możliwość wyłączenia Ominęło Cię /lub mógłby ktoś zrobić wpis do filtra w AdBlocku
jest lepiej; przejrzyściej, że szybciej to nie powiem jeszcze, bo dziś pare razy strona się sypała, ale dobrze, że komentarze w ajaksie.

podoba mi się "ominęło cię"- chociaż taka funkcja ma sens jedynie w przypadku zarejestrowanych użytkowników, którym serwujecie treści po uprzednim odfiltrowaniu wykopalisk juz przez nich przejrzanych.

jedynie tej większej czcionki brak, bo siedzę jakieś 2m od monitora, a raczej TV, a w operze nie idzie chyba powiększyć czcionki, tylko od
Na plus:

1. Szybkość ładowania dużej ilości komentarzy.

2. 'Wyświetlaj...' przy komentarzach.

Na minus:

1. Szare przyciski + i -. Sprawiają wrażenie nieaktywnych.

2. Powiązania z gmailem, facebookiem. Po co to? ;o

Nie wydaje mi się, żeby teraz komentarzowi-kretyni zaczęli się zastanawiać na komentarzami. Wręcz przeciwnie. Ale rozumiem, fejsbuk na topie, wszyscy zachwalają itd.

Ni na plus, ni na minus:

1. 'Ominęło Cię'. Pomysł dobry. Potencjał toto ma. Ale mam pytanie: na
Jest błąd z szarymi przyciskami. Po daniu plusa jest nadal zielony, a minus szary. Chyba powinno być odwrotnie. Natomiast po minusie oba są aktywne, a minus powinien być szary. Coś tu nie działa.
Bug found: jak jestem w jakiejś grupie i dostaje powiadomienie o czyjejś odpowiedzi to klikając w nią jest zepsuty link, przykładowo

na stronie rower.wykop.pl dostaję powiadomienie o odpowiedzi i klikam w nie to link nadal zaczyna się od rower.wykop.pl/****"
Ktoś tam wyżej chciał być fajny i pisał o ctrl++ , tyle że ja nie chce mieć powiększonych również obrazków, poza tym wykop powiększony w ten sposób strasznie szarpie przy przewijaniu.

Nie wiem komu przeszkadzał ten prawie niewidoczny guzik :o Nawet jak niewiele osób korzystało
Akurat w "Ominęło cię" mi się podobają te wykopy sprzed wieków :)

Wszystko jest całkiem niezłe, choć też nie wiem, po co ten FB tutaj, i czemu się uczepiliście tak tego fu niebieskiego. Czasem mi błędy jeszcze wyskakują (tzn. okienko z napisem "wystąpił błąd" przy np. próbie wstawienia plusa), i nadal mi trochę nie wyrabia przy 300+ komentarzach. Ale wszystko się da naprawić, tylko tym razem trochę szybciej :)
Co rusz wyskakuje mi "Ups" przy próbie wyświetlania komentarzy. Opera 10.6, ale błąd jest raczej po waszej stronie, co najwyżej Opera może źle interpretować URL (są pewne różnice między przeglądarkami)
Pierwsze wrażenia:

-grupy na plus

-odpowiadanie na minus i to straszny czekanie 30-60 sekund na to aby

odpowiedź się dodała to nie jest dobra rzecz, ba potrafi wylogować w trakcie.

-sortowanie znalezisk po dacie w wykopalisku (najnowsze/aktywne/itp.) działa beznadziejnie. Kolejność jest dosłownie losowa.
Zaznaczacie w FF Widok>Powiększenie>Powiększaj tylko tekst i "[ctrl] + [+]" Nie potraficie sobie radzić w życiu :P Ja mimo wszystko tego nie potrzebuje...
First impressions:

grupy na duży minus! Szczególnie usunięcie paska grup..

- nie można szybko przełączać się między grupami

- nie można szybko i wygodnie wrócić z widoku grupy na główną Wykopu(!!!)

- checkbox wł/wył filtrowania z grup często po prostu nie trybi (!!!)

- nie widać co nowego pojawiło się w danej grupie

- shoutbox grupy wylądował gdzieś nisko, po prawej

- wywalenie wykopaliska dla grup

w zasadzie to publiczne grupy zostały
@kulmegil: Świetnie, że ten shoutbox zniknął. W końcu wysłuchali moje wołania! Też nie potrafię się połapać w tych odnośnikach do grup. Mam nadzieję, że to szybko naprawią (nazwy zacząłem wpisywać ręcznie w adres przeglądarki:P).
Mi wprowadzone zmiany bardzo się podobają! Mechanizm grup jest w końcu przyjazny, znikniecie grupy "wykop.pl tez uważam za słuszne. Idziecie w dobrym kierunku, nie słuchajcie krzykaczy.
wydaje mi się, że nowe funkcjonalności (facebook connect + google) to zła droga w rozwoju serwisu...

wykop staje się miejscem gdzie wszystko o każdym wiadomo - cała aktywność konta (dodane, komentowane, wykopane znaleziska) a teraz jeszcze imię i nazwisko + zdjęcie + inne informacje (z facebooka) + ewentualnie mail i inne powiązane serwisy google np youtube

zdaje sobie sprawę z popularyzacji tego zjawiska ale stosowanie tego w tym serwisie uważam za głupotę
@fioletowy - uważam, że wypowiadając się pod swoim nazwiskiem użytkownik 3x się zastanowi czy na pewno chce w swoim komentarzu np. kogoś obrazić. Ponadto łączenie konta nie jest obowiązkowe - możesz to zrobić jeśli np. chcesz sprawdzić kto z Twoich znajomych jest na Wykopie
@m_b Trochę pewnie przynudzę ale mam takie pytanie. Czy na tym portalu będzie jeszcze kiedyś możliwość rzeczywistego zakopania SPAMU?

Czemu niema takiego samego DEMOKRATYCZNEGO rozwiązania jakie jest przy ocenianiu komentarzy. Klikam plus znalezisko ma punkt więcej klikam zakop znalezisko ma punkt mniej. I dzięki temu (za przeproszeniem) spamerskie barachło nie widnieje na stronie głównej i niema szansy na pięcie się w rankingu.

Przecież dotychczasowy system się nie sprawdza.