Wpis z mikrobloga

Kurde! Strona co 10 raz nie zwraca: Ups! Coś poszło nie tak! Rzygam! Chodzi szybko jak maluch ;/ Robota: #!$%@? :) brawo. Chyba się stąd wynoszę
[błąd] - Występuje błąd przy skopiowaniu do grupy. Dodałem znalezisko do 2 grup (których /tylko/ należę). Następnie po dodaniu do wykopu klikam na znalezisko i /skopiuj do grupy/ - wyskakuje błąd podczas rozwijania listy
Chcę wyłączyć "Ominęło cię". Czy jest taka możliwość, czy panowie administratorzy znowu wciskają użytkownikom jakieś bezużyteczne badziewie, które jest tak genialne, że nie da się go wyłączyć?
przydałoby się przy komentarzach ile osób dało plusa, a ilu minusa

widać byłoby czy gościu który ma -1 w pierwszym komentarzu pod wykopem jest kontrowersyjny czy pomijany
Żeby się dostać dokładnie do tych komentarzy i dodać swój - kliknięcie w "Pokaż wszystkie komentarze (22)" z otwarciem w nowej zakładce niezmiennie powodowało błąd wykopu, a kiedy kliknąłem normalnie to wprawdzie się tu dostałem, ale mnie wylogowało.

Nie mogłem również dodać komentarza do znaleziska http://www.wykop.pl/link/408907/pzpn-pozywa-kibicow/ gdyż dostawałem komunikat "nie masz uprawnień do dodawania komentarzy w tej grupie" czy jakoś tak, po czym okazuje się, że mój komentarz tam jednak jest (ale
Znowu kurde oślepłem chyba. Czy ostatnio wszyscy projektując strony uważają, że im ciężej coś przeczytać przez małą czcionkę, tym ładniej to wygląda? Dawać tamte opcje. I gratuluje jeszcze większego zaśmiecenia prawego paska bez żadnej możliwości konfiguracji.
Ach, a co do "Ominęło cię" to ja osobiście uważam to za fajne... gdyby mi nie sugerowało znalezisk sprzed dwóch lat. Pamiętam, że na Diggu z rekomendacjami mieli swego czasu podobny problem (swoją drogą nowy digg jest wypasiony :p )
Wszędzie tam gdzie jest 10,11 i 12px drogi t__d :) Czytałem o statystykach ale czy zamierzacie przywrócić opcję powiększania tekstu?
bnc1 ma rację. Obecnie przy komentarzach pojawia się "więcej rzeczy", gdy się na niego najedzie. Fajnie by było, gdyby po najechaniu pojawiła się liczba plusów i minusów osobno. Ten pomysł pojawił się już dawno temu. I mogłaby się pojawić dzięki temu nowa opcja w menu "wyświetlaj:" - kontrowersyjne.

Strzelam, że w bazie jest przy komentarzu jeden licznik, żeby nie zarzynać bazy za każdym razem, więc jeśli tak, to można by ten ficzer
melduję, że u mnie na głównej najnowszy wykop jest sprzed 4 dni, wcześniej było sprzed 2 tyg, więc zbliżacie się widzę do dnia dzisiejszego powoli :P
@zbir - niebawem wyprzedzimy przyszłość :) A tak na poważnie - może włączyłeś filtr grup i masz tam znaleziska sprzed kilku dni?
@bulzaj - ale za to masz coś takiego jak "białą listę" wystarczy zaznaczyć w górnym menu grupy, które Cię interesują, np. odznaczając politykę i wówczas masz to co Cię interesuje
Małe delikatne zmiany - jest ok. Ważne, aby funkcjonalność wzrosła. Wygląd na plus bo fajnie się łączy z Google Chrome - podobne barwy przy nowej dev :)
@m__b

ale to żadne rozwiązanie, bo interesuje mnie wszystko poza Korwinem, Bronisławem, Jarosławem i gimnazjalnymi wyobrażeniami na temat wolnego rynku i mechanizmów działających w państwie.

Biała lista może co najwyżej spowodować, że ominie mnie bardzo dużo ciekawych materiałów.

Jedyne, na co liczyłem w tej odsłonie to czarna lista właśnie :-(
@mgalecki Ale nadal za dużo... Nie chodzi mi tylko o JKMa a o politykę w ogóle. Czarna lista nie jest jakąś specjalnie wymagającą i pracochłonną funkcją - ot jeden dobrze zoptymalizowany select...
"Ominęło Cie" ma mnie zmuszać do wykopania lub zakopania wykopu, który kiedyś widziałem i uznałem, że nie nadaje się na wykop ani na zakop?
@bulzaj - jeśli Ci chodzi o politykę w ogóle to zaznacz sobie wszystko w grupach poza polityką i voila.

Zauważyłem że wybierałka grup może być z jednej strony "zezwalaczem" i "zakazywaczem" tego co chcesz oglądać. Mi tak działa przynajmniej. Tylko nie ma filtra na lewaków :)