Wpis z mikrobloga

FB Connect nie bangla. Kliknięcie na pozostałe w dowolnej kategorii nie bangla. Odznaczenie/zaznaczenie kategorii/podkategorii widocznych od razu po jednokliku na :"Grupy" -bangla.
  • Odpowiedz
a czemu XXX? Bo są dobierane na podst. wyszpiegowanej historii z przeglądarki :D :D

[-] gdzie się podziała edycja komentarzy???? 10 min. nie mineło na pewno :/

[-] wciąż (!!!!!!!!!) niezałatane - dziwne zachowanie pola edycji dla komentarzy - kursor skacze, szczególnie kiedy przeklejam jakiś tekst ze schowka, itp
  • Odpowiedz
w sumie taki timer by się przydał do edycji komentarza: taki dynamiczny który by informował: za 9:59sek gaśnie Twoja edycja komenta - podobny myk ma Inteligo teraz: taka informacja z zegarem że ze xx:xx gaśnie Twoja sesja
  • Odpowiedz
Napisałem komentarz w odpowiedzi na inny komentarz. Kliknąłem na dodaj komentarz po czym zobaczyłem, że komentarz pojawił się nie pod tym komentarzem na który odpowiadałem, więc go usunąłem. Usunięty komentarz pojawił się pod WŁAŚCIWYM komentarzem
  • Odpowiedz
Gdzie są moje komentarze..?

Nie mogę ich znaleźć w moim profilu (zakładka "komentowane") - na innych profilach nie ma problemu, mogę znaleźć komentarze innych ludzi a swoich nie..
  • Odpowiedz
To ja pojecze. W aplikacji na iPhone'a , gdy chce sie dac minusa, wyskakuja trzy bledy, jeden po drugim. Plusowac natomiast moge dowoli. (Aha, do tego app czasami sie kraszuje i musze szukac ostatnio przegladanej strony na nowo. Mozna by bylo zrobic automatyczny powrot do ostatnio odwiedzanej podstrony).
  • Odpowiedz
Szybkość uległa zmiania na lepsze. Brawo.

Błędy w nowej wersji:

1. Często wyskakuje komunikat "ups... cośtam"

2. "nie masz uprawnień do komentowania w tej grupie" (lub jakoś tak, po odświeżeniu strony już jest z reguły ok)
  • Odpowiedz
Aha, w paru tematach gdy chciałem dać komus PLUSA to "wyszarzał" się minus (tak jakbym właśnie krechę delikwentowi dał).

Po próbie dania PLUSA, obie opcjie (plus i minus) były "szare" (nieaktywne).

Coś namieszaliście.
  • Odpowiedz
BŁĄD:

bardzo ciężko zgłosić naruszenie regulaminu poprzez rozwijane menu, bo zwyczajnie znika jak zjeżdżam na nie myszą.

.

PS nie podoba mi się cały ten feature zanikania opcji i kolorów po przesunięciu myszy.
  • Odpowiedz
Z przykrością muszę stwierdzić że nowy Wykop raczej nie przyspieszył, jeśli już to nieznacznie. A dziś w pracy otwarłem wykop w IE7 i się bidula powiesiła. 100% zużycia procka i tak przez godzinę (specjalnie nie zabijałem z menadżera zadań).

Nie wiem co tak zamula na Wykopie, ale jest to chyba najcięższa strona na jaką ostatnio trafiłem, bije ją chyba tylko QukeLive.
  • Odpowiedz