Wpis z mikrobloga

Co do szybkości - na mojej maszynie wykop z 4100+ komentarzami ładuje się szybciej (~6s) w porównaniu do tego samego na starym layoucie (~8s). ładowanie z dysku, Fx 3.6.7,
@mrbj:

Ale to jest bez sensu. Po to by dodać komentarz należy zapisać się do grupy??

Wydaje mi się, że to jest jakiś bug, gdyż tak jak wspomniałem wcześniej po przeładowaniu strony można już zamieścić komentarz.

I nadal nie wiem co z tymi "plusami" i "minusami".

Często od razu nie zalicza jednego czy drugiego po kliknięciu w którąś z tych opcji (tak jak to było wcześniej).

Czyli np ktoś ma "0"
@dstranz Jeszcze nie jest okej. Przed chwilą miałem ten sam problem i żeby dodać komentarz pod znaleziskiem należącym do innej grupy niż główna, musiałem się najpierw do niej zapisać. Z plusami dalej jest problem, bo działają jak chcą i kiedy chcą.
Te "ominęło cię" w ogóle nie działa. Szacuje że 90% linków które tam dostaje już przejrzałem. Nie opisaliście w jaki sposób działa ten algorytm. Jedno jest pewne, zawsze klikam w link do źródła - może dlatego.
Dwa zastrzeżenia:

- zeżarło mi prawie całą historię komentarzy,

- jeśli coś jest w grupie, do której nie należę, ale trafia na główną, powinienem móc to skomentować.
Z tego co widzę, nie można mieć na głównej jednocześnie znalezisk związanych z grupą oraz znalezisk "normalnych", czyli z dawnej grupy domyślnej. Niefajne to jest, bo w grupach aż tyle się nie dzieje, więc zapomina się klikać na ten checkbox, żeby zobaczyć co nowego w grupach. Przynajmniej ja tak mam, że jak zaznaczę checkbox "Grupy", to widzę tylko znaleziska z grup.
Ogólnie może być, ale 2 zastrzeżenia: ciągle mnie wylogowuje, i to w najmniej oczekiwanych momentach (np. piszę komentarz, próbuję wysłać, a tu zonk; albo jak próbuję coś wykopać, to nagle się okazuje że jestem wylogowana). Poza tym jeszcze dodałam komentarz, pokazały się 2 moje komentarze (dubel), usunęłam jeden i okazało się, że tak naprawdę był tylko 1, tylko z wykopem było coś nie halo.

A z tego na + to poprawiliście obsługę
generalnie, jak to sie dzieje, ze zaden nowy wykop mi sie nie pokazuje na glownej?! nie wierze, ze nikt nic nie dodaje i nie wykopuje.

@ryzy: ahahahhahahahaa! :)
Generalnie strasznie nawalone (żeby nie użyć brzydkiego słowa), lepiej bierzcie przykład z takiej strony jak google.com - z resztą po co ja to mówię? Dostanę co najwyżej pokrętne pijarowe uzasadnienie, bo admini wiedzą lepiej
@prostynick każde znalezisko z grup publicznych jest teraz też na "Wykop.pl" - zatem jeśli nie masz zaznaczonego checkboxa to również zobaczysz znaleziska z grup. Różnica jest taka, że z checkboxem zobaczysz tylko te z wybranych grup.
Nie wiem, czy ktoś jeszcze też ma taki problem, ale za każdym razem kiedy chcę edytować komentarz, a jest on długi pokazuje się tylko małe okienko z komentarzem bez paska do przewijania i jak chcę edytować coś poniżej, to nie mogę bo nie da się przewinąć. Jakieś sugestie?
No moim zdaniem wysłowiłam się aż nadto zrozumiale. Kiedy chcę edytować komentarz okno z edytowanym komentarzem nie posiada paska do przewijania, więc to, co jest niżej w komentarzu jest niewidoczne, ponieważ nie mogę przewinąć komentarza(tak jak np. strony w przeglądarce). Nie używam żadnych wynalazków microsoftu w postaci IE tylko FF.
@TakaJedna

Naciśnij dowolny klawisz (choćby przesuń kursor strzałką) pole powinno rozwinąć się autom. na odp. długość (nie trza scrollbarów). Scrollbar pojawia się tylko w przypadku kiedy masz wyłączone skrypty.

@reszta

"Myszczowie ynformatycy" darujcie sobie te żałosne komentarze o uprejdzie sytemu/przeglądarki.