Wpis z mikrobloga

@m__b

Osobiście przyzwyczaiłem się że Wykop staje się czytelny dopiero z "własnymi" (usertyles.org) stylami, niemniej wielu użytkowników nie korzysta z takich zaawansowanych ficzersów ;)

Strona powinna dążyć do tego aby być maksymalnie czytelna na "defaultowych" ustawieniach co nie jest takie proste biorąc pod uwagę różnej maści wyświetlacze na których ląduje. Dodajmy do tego że nie wszystkie przeglądarki mają wygodną regulację wielkości tekstu*, a nawet jeśli to niekoniecznie użytkownicy wiedzą jak z niej skorzystać. Dlatego nie wiem co Was skłoniło do usunięcie tej wydawało by się prostej i userfiendlowej opcji (czyżby była tak trudna w realizacji / utrzymaniu)?
  • Odpowiedz
@m__b: Komentarze to chyba najlepsze co mogliście zrobić. Czy nie wartoby pójść za ciosem i zrobić tak, żeby przechodząc z komentarzy na przykład do "zakopali"

strona nie przeładowywała się? Często jeśli klip ładuje się dłużej

przeglądam kto zakopał, kto wykopał i jakie są wszystkie powiązane. Przeładowywanie się strony znacznie to utrudnia, bo klip przestaje się ładować:P

Kolejna sprawa, w której pisałem już jakiś czas temu na @kontakt opcja zakopu
  • Odpowiedz
@m__b

"moim zdaniem laczac konto FB z Wykopem 3x się zastanowisz zanim będziesz miał napisać jakiś komentarz, więc może być odwrotnie niż piszesz... "

ale rzecz wcale nie w komentarzach, tylko w tym co zostaje wykopane na główną.

I a propos: dlaczego na głównej nie pokazują mi się znaleziska sprzed miesiąca i więcej, a nie najnowsze? I dlaczego dopiero po wylogowaniu jest tak, jak być powinno? Tak ma być, czy coś
  • Odpowiedz
używając Chrome Wykop po prostu... nie działa. Nie pojawiają się nowe znaleziska, w najnowszych sa wykopy sprzed miesiecy, wykoo dnia jest pusty, żadna z nowych funkcji nie działa, krzaczy się wszystko
  • Odpowiedz
Pod Ubuntu tła pod numerami stron na dole są widoczne tylko w FF. W Operze i Chrome'ie jest biały tekst na białym tle.
  • Odpowiedz
Skoro zostala usunieta opcja zmiany rozmiaru tekstu to dlaczego zostala akurat ta mniejsza wersja?

Czy statystyki wykazaly z jakiego rozmiaru tekstu korzystalo wiekszosc uzytkownikow?
  • Odpowiedz