Wpis z mikrobloga

Co do szybkości - na mojej maszynie wykop z 4100+ komentarzami ładuje się szybciej (~6s) w porównaniu do tego samego na starym layoucie (~8s). ładowanie z dysku, Fx 3.6.7,
  • Odpowiedz
@grzeWho: być może chciałeś dodać komentarz z grupy do której nie jesteś zapisany? wystarczy na górze na stronie głównej grupy depnąć przycisk że zapisujesz się
  • Odpowiedz
@mrbj: napisałem jak rozwiązać problem. A że nie powinno być tego ograniczenia to oczywiście słuszne rozwiązanie i przyklasnąłbym mu gdyby się pojawiło
  • Odpowiedz
a to co tych komentarzy może sobie coś wkręciłem :( Ale na początku coś miałem taką schizę :) Aczkolwiek dalej jestem za dodanie stron www przy nicku :)
  • Odpowiedz
@mrbj:

Ale to jest bez sensu. Po to by dodać komentarz należy zapisać się do grupy??

Wydaje mi się, że to jest jakiś bug, gdyż tak jak wspomniałem wcześniej po przeładowaniu strony można już zamieścić
  • Odpowiedz
@dstranz Jeszcze nie jest okej. Przed chwilą miałem ten sam problem i żeby dodać komentarz pod znaleziskiem należącym do innej grupy niż główna, musiałem się najpierw do niej zapisać. Z plusami dalej jest problem, bo działają jak chcą i kiedy chcą.
  • Odpowiedz
Potwierdzam błąd wymieniony przez Supercoolljuk.

Ajax pokazuje, że dodano komentarz w złym miejscu, kiedy w rzeczywistości jest w prawidłowym.
  • Odpowiedz
m__b: pracujecie nad naprawieniem zgłaszania naruszenia regulaminu prawda? - (przycisk nadal nie działa - /po najechaniu/ myszką znika)
  • Odpowiedz
Te "ominęło cię" w ogóle nie działa. Szacuje że 90% linków które tam dostaje już przejrzałem. Nie opisaliście w jaki sposób działa ten algorytm. Jedno jest pewne, zawsze klikam w link do źródła - może dlatego.
  • Odpowiedz