Wpis z mikrobloga

Super, komentarze dodawane błyskawicznie. Tylko zróbcie coś z tym obrazkiem "dowiedz się więcej" bo przez nią żadnego wykopu nie widać. Ja bym dał mniejszą wersję do panelu po prawej, nad albo pod śledzikiem.
testy ładowania strony głównej robiłem przy pomocy google developer tools w chromie. Czas ładowania jest mniejszy był około 5-6s, teraz jest 3-4s wiecej nie wiem co tam pogrzebaliście ale silnik jest zdecydowanie lepszy ;] sukces panowie i panie ;]
@maciejkiner, super, dzięki! :)

Ale od paru dni mam inny problem - czasem jak wcisnę "ok" to nie dodaje mojego komentarza. Po prostu nic się nie dzieje. Dopiero po wielokrotnym zgwałceniu lewego przycisku myszy ukazują się 3 dodane te same komentarze i wyskakuje błąd.
Najnowszy Firefox, obecnie 220+ komentarze ładują się z 6s (trzeba czekać na stronę) a pod IE 8 ładują się sukcesywnie (można oglądać podczas ładowania)
Marudy od rozciągania strony przeglądarką - jak tak zrobię to mi przeskaluje całą stronę, łącznie z małymi avatarami, obrazkami, rozmiarem divów, wszystko będzie sztucznie rozciągnięte brzydkie. Szerokość kolumn jest dobra do czytania, ale czemu muszę obciążać wzrok lub przeglądarkę dodatkowymi stylami, żeby wielkość była dobra?
@m__b: na aplikacji na iPhone wszystko ładuje się ładnie tyle, że np artykuł sponsorowany z np webhosting już ładuje się bez komentarzy. Dodatkowo u mnie na iPod Touch 2g jest sporo crashów gdy są znaleziska zawierające linki do filmów.
ej a co

przyciskiem powiększania czcionki , mam monitor 26" totalnie małe wszystko, muszę stronę powiększać za pomocą narzędzi wbudowanych w operze ...
@dstranz, przed chwilą usunąłem 3 z 4 dodanych takich samych komentarzy, chwilę wcześniej z tego samego powodu wywaliłem 2. Można zobaczyć pod dwoma ostatnimi komentarzami kilkukrotne "E...t"