Wpis z mikrobloga

@absoladoo:
Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara.

1. Podlaskie. Wypadek w miejscowości Pisanki w powiecie monieckim. Kierowca hyundaia na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, i auto dachowało. Niestety 40-letni kierowca zginął. Z mężczyzną podróżowało 9-letnie dziecko, które trafiło do szpitala.
2. Podkarpackie. Wypadek w Przeworsku na ul. Gorliczyńskiej DW 835 Kierujący osobowym volkswagenem 69-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego potrącił 84-letniego rowerzystę. Mimo udzielonej pomocy, życia rowerzysty nie udało się uratować.
Salido - @absoladoo: 
Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara.

1. Podl...

źródło: comment_1656231816vjVrKRes39DtbS31s0PQz0.jpg

Pobierz
@xydeN-: jeśli chodzi o pływanie to raczej wydaje mi się, że jest dość duża świadomość w społeczeństwie. Ja osobiście mam hopla na punkcie pływania open water i z moich obserwacji to bardzo mała grupa ludzi pływa poza kąpieliskami. Wczoraj byłem nad jeziorkiem to na spory tłum ludzi poza kąpieliskiem pływałem tylko ja i jakiś starszy pan. Myślę, że niebagatelną przyczyną utonięć jest alkohol, wtedy wszystkim wydaje się, że mają ponadprzecięte umiejętności,
@absoladoo: @Salido: ja to jestem ciekaw skad w srodku nocy pojawil sie pieszy w przypadku incydentu w Czechowicach-Dziedzicach - do najblizszego przejscia jest tam kawalek, wiec moze ktos wpadl na genialny pomysl, ze pokona droge bez przejscia dla pieszych - akurat tam zycze powodzenia.
życia rowerzysty nie udało się uratować

Nie żyje rowerzysta

Pieszy zmarł

@Salido: (°°
nie zazdroszczę dzieciakowi z punktu pierwszego, ale jak za głupotę kierowcy odpowiada kierowca, to jakoś tak mniej to człowieka #!$%@?, niż bogu ducha winny pieszy czy rowerzysta.
Jakieś statystyki pod koniec ilu zmarło pieszych, rowerzystów, kierujących i pasażerów?