Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry,
mirki ciągle piszą „po każdych gówno studiach to na klepacza tabelek w ekselu, na bank cię przyjmą” - ale co to #!$%@? za stanowisko? xd W sensie, co ja mam niby w pracuj.pl wpisać? KLEPACZ TABELEK? Ponadto, na większość tych stanowisk wymagane jest wykształcenie ekonomiczne, więc to nie jest tak, że jest sobie Mirek po stosunkach międzynarodowych i chce zacząć pracować w tym słynnym #korpo i go z otwartymi ramionami przyjmują…Mirki, dajcie no rady, co to za stanowisko tak w zasadzie kryje się pod tym enigmatycznym terminem KLEPACZA? xD
#excel #pracbaza #praca #studbaza #studia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b6ae86d7edf5ce2d6fd892
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: mamy powalone czasy, w tej chwili najważniejsza rzecz to są umiejętności miękkie, i pracy w zespole, abstrakcyjne myślenie. To chore ale jeśli pan Miecio z pod budki z piwem ma gatke szmatkę to jest dla pracodawcy wartosciowyszym pracownikiem, niż skrajny introwertyk z tytułem doktora uczelni . Takie ma powalone czasy. Odpycha też gdy widzą że pracowałes w 10 miejscach a masz dopiero załóżmy 28 lat. Mogą się widząc takie CV