Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ReeceWithouterpoon: Do miasta są mega elastyczne i liniowo oddają moc. Jak chcesz zamulać to zamulasz jak chcesz jechać ostrzej trzymasz go wyżej. mt-07, dwa cylindry na czwórce miał problem z 30km/h. a ta cebula na 6 przyspieszy bez problemu z 40km/h. Po za tym sv i cb to technologiczna przepaść.
@veranoo: Rozwiniesz? Specjalnie właśnie szukałem coś w okolicach 600-800, żeby od razu jakiejś r1200 nie brać Myślisz że za mocne będą czy o jakieś inne aspekty tych modeli chodzi?
@skylerdw: Moto Bracie dobra rade na pierwsze moto ogranicz troche budzet, na bank go polozysz i to nie jest pytanie "czy" tylko "kiedy". Troche o mnie na poczatek: Ja zaczynalem od CBR 600 f4i i bylo calkiem spoko ale na poczatku i tak cykalem sie troche przyspieszenia/predkosci. Pozniej przerzucilem sie na Aprilie Tuono 1100 co jak sie okazalo bylo bledem bo mimo ze zapierdzielalo to pieknie to w miescie, gdzie glownie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skylerdw: No trochę mocny sprzęt cb1000r, jak na pierwsze dużo wymiarowe moto. Na wiem jak sobie radziłeś na kursie, czy czułeś się w miarę pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@implpl: Ej ale jaka jest różnica w wadze pomiędzy 07 a 09? Ludzie zazwyczaj po sezonie na 07 zmieniają. A jak kupujesz nowe moto to warto już kupić coś na dłużej. No i teraz w nowych moto są systemy gdzie na pozór mocne maszyny wybaczają błędy.