Wpis z mikrobloga

@omogl1n: Przyznam ze nie do konca kumam te cale neuropy, 4konserwy itp.

Wiec nie wiem czy ten mem serio spelnia zamiar autora.

Na pierwszym obrazku mamy osobnika ktory stwierdza fakt. Osobnik jest alo atrakcyjny fizycznie.

Na kolejnych obrazkac mamy iesniakow ktorzy potafia sie zdobuc na odpowiedz jednowyrazowa. Bez argumentacji.

Jak wspomnialem nie ogarniam tych terminow wiec nie wiem jak niby mam tego mema odbierac. W ktora strone.

Bo poki co widze
mam mieszane uczucia odnośnie aborcjii. Z jednej strony to mordowanie płodów, ale z drugiej to dawanie wyboru kobietom.


@pilzmeister: Nie rozumiem.
Ale chetnie bym sie dowiedzal co masz na mysli.

Mordowanie plodow - to mnie interesuje. Odniesiesz sie?

Zanim sie odniesiesz to poogladaj sie "plod" w 1 tygodniu ciazy a plod w 36 tygodniu. Troche roznica - co nie?
co #!$%@? nie? probujwesz zanegowac, ze odpowiedzi nie sa poparte argumentami? xd


@kasztanowcowiaczek: Uwazaj bo mode Ci komentaz skasuja.
Patrz mnie skasowali a z tego co pamietam nie bylo tam wulgaryzmow.
Czyzby kogos zabolala dupa ze jest baranem i sie poskarzyl?

Moze tez musze sie poskarzyc ze mnie obrazaja komentarze bez agrumentow. Niepotrzebnie dostaje powiadomienie o spamie.

Swoja droga jak ktos ma screena komentarza @doveo to chetnie bym zobaczyl :D

Jak
@gorzki99: bo aborcja to nic złego. Nie różni się to niczym od tabletki dzień po czy stosowania prezerwatyw. Ot, bierzesz tabse i łożysko robi dobranoc. Barbarzyńcy z mentalnością sprzed 50 lat tego nie zrozumieją. Dla nich istota która nie jest w stanie istnieć samoistnie i nawet nie przypomina człowieka to człowiek. Mylą hipotezę życia z życiem. Kolejny krok dla tych patałachów to ingerencja w seks między ludźmi. Niczym się nie różnią
bo aborcja to nic złego


@Mistrszzz: Ale Ty mi nie musisz objasniac tego ze slonce swieci. Albo tego ze woda jest mokra.
Ja sobie doskonale zdaje z tego sprawe.

Dlatego nie rozumiem co oznacza "mordowanie plodow"

Pytalem wczesniej kednego "madrego" (Jak wodac madry inaczej) czy rozumie roznice pomoedzy plodem 12 tygodniowym a 9 miesieczym.

Jak wodac pytanie go przeroslo i poszedl sie poskarzyc.

Swoja droga... Prawa wyborcze czy mozliwosc zakupu wodki
jak taki zwykły to dlaczego na całym świecie od zawsze jest kontrowersyjny / nielegalny? Zastanawiałeś się kiedyś że możesz nie mieć racji i nie być opus magnum którego zdanie jest bezapelacyjnie najważniejsze?


@Windows_98: Miras to nie jest tak ze ja twierdze ze sie nie myle. Ja wiem ze sie myle. Taka natura czlowieka.

Ale staram sie unikac pomylek. A unikniesz pomylek jak zrozumiesz.

Wiec pomoz mi zrozumiec. Pokaz gdzie sie myle.
@Mistrszzz: Jeśli wg Ciebie płód nie jest człowiekiem, to ty potrzebuje dokształcenia. Nie tylko pod względem biologicznym.
Już w łonie matki można nawet dziedziczyć, ale to rzadkie przypadki pogrobowców.

Ustaw sobie coś co lepiej odzwierciedla Twoje poglądy xd


@Mistrszzz: Wolnościowość jest wtedy, kiedy można zabić płód. W stosunku do nienarodzonych dzieci nie obowiązuje NAP?
@vrim: wolnosc jest wtedy jak mozesz decydowac o swoim ciele. Kolejny krok to np zakaz wazktomii, bo to z bardziej abstrakcyjnego punktu widzenia rowniez zabijanie projekcji przyszlego zycia. Z podejsciem wolnosciowym nie masz nic wspolnego korwinisto :D