Wpis z mikrobloga

Fajny wpis, albo jakieś bejty o tym, że zarabiają 10k na rękę, 9k wydają na życie i nie mają pojęcia jak odkładając 1k na miesiąc mają sobie kupić cokolwiek większego.
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick: Mi z kolei zawsze przypomina się jak było rozdają jakiejś firmy detailingowej i przeciętna wartość aut wykopków co tam wygrały to było jakieś 10k, kiedy według komentarzy to mniej niż tygodniówka z ich pensji, a pięcioletnie auto oddają już na złom bo szkoda czasu na sprzedawanie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: Holandia here. Praca w serwisie laptopów, głównie to wymiana podzespołów bez prób naprawy. Siedzącą, ale czasem stresująca bo target trzeba zrobić. 39 godzin tygodniowo. 1800euro miesięcznie na rękę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: mam technikum informatyczne, bez studiów, ale to nie ma znaczenia bo pracują też ludzie nie z tej branży. Po prostu trzeba mieć jako takie pojęcie o laptopach, interesować się tym, znać dobrze angielski no i chyba najtrudniejszy warunek do spełnienia- mieć własne zakwaterowanie. Piszę, że to najtrudniejszy warunek bo wynająć mieszkanie w Holandii wcale nie jest tak łatwo.
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37: a potem przy #rozdajo długopisu n******e 20k plusów a najpopularniejsze tagi to famemma, ale kazdy poniżej 15 k na łape nie schodzi xD.


@Bigmouthprick: Nie wspomniałeś o ciśnieniu po Januszexach, gdzie pracują 20 lat bez podwyżki. Do tego narracja pisowska, że Polak przedsiębiorca to złodziej
  • Odpowiedz
Nie wspomniałeś o ciśnieniu po Januszexach, gdzie pracują 20 lat bez podwyżki. Do tego narracja pisowska, że Polak przedsiębiorca to złodziej


@Brylant: Od kilku miesięcy widać narrację (forsowaną przez kilka wykoipowych grup, np. pisowców, przegrywów i powoli widać na "zwykłych" tagach") że hehe, synok, studja to bzdura, idź do pracy, zarobisz kokosy (5-6k #!$%@?ąc w szkodliwych warunkach).
  • Odpowiedz
Lekarze, nauczyciele, kolejarze, kierowcy autobusów powinni być rozliczani z tego co robią ale jeśli robią dobrze to powinno być ich stać na poziom ludzki czyli min 4000zl na rękę co i tak jest mała kwota.


@Niebadzlosiem: Ja powiem bez kozery - 40k na rękę, a co xD Skąd na to pieniążki mój piękny panie?
  • Odpowiedz
tu zawsze są sami bogacze którzy dziwnym trafem nie korzystają z zarobionej łatwiutko kasy tylko siedzą na wykopie xD


@viejra: w sensie ze jak maja korzystac z niej? codziennie po pracy skakac ze spadochronem zamiast siedziec na kompie?
  • Odpowiedz