Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@mechaniczny_pomidor: Tyle że to mniej więcej oznacza że powinniśmy wszyscy wyjechać i powinni zostać tylko super spece bo reszcie się nie opłaca tu żyć. Lekarze, nauczyciele, kolejarze, kierowcy autobusów powinni być rozliczani z tego co robią ale jeśli robią dobrze to powinno być ich stać na poziom ludzki czyli min 4000zl na rękę co i tak jest mała kwota.
Zarabiając tyle i przy obecnych stopach procentowych nie ma mowy o własnym
@Niebadzlosiem: strasznie słabo to wygląda jeśli chodzi o zarobki, sam chciałem po szkole startować w stronę kolei, bo mi się w sumie zawsze to podobało ale jak zacząłem się orientować ile się zarabia jako maszynista czy coś podobnego to sobie od razu odpuściłem, teraz pracuje podczas studiów na CNC od niechcenia i mam spokojnej dwa razy tyle co podałeś :/ a CNC nie lubię, na początku był zapał ale podświadomie wiem
@Niebadzlosiem:

Ja jestem zdania że trzeba mówić jak jest na prawdę.


To ja też się podzielę.
Technik geodeta w Polsce powiatowej, nie na swoim. 2 lata na dziennych Automatyka i Robotyka na mechanicznym, rzuciłem, bo co innego sobie wyobrażałem, słuchając jakie to te studia nie są fajne i ile mnie to nie nauczą a zestawiając z realiami, przez zniechęcenie ledwo sobie dawałem radę. Żałuję, że nie kontynuowałem w geodezji - AiR
@Bestia_z_Wadowic_37: Taki mam obraz przed oczami jak widzę tych co po same jaja w BTC weszli i jeszcze jak w jakiejś piramidzie finansowej łażą i wszędzie #!$%@?ą, że jedno kliknięcie i będziesz bogaty. Tylko znam wiele osób które inwestowały, znam kilka które straciły wszystko bo im się giełdy pozamykały, nie znam nikogo kto by wypłacił tą małą fortunę i teraz żył jak król ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bestia_z_Wadowic_37: takie mam wyobrażenie o wątkach na anonimowych, ostatnio widziałem post typu
- mam 25 lat pracuję dla korporacji: jednej z wielkiej 4 i wychodzi 30K bez nadgodzin, ale moi znajomi mówią, że to norma (obracam się wśród ludzi na podobnym poziomie). I co teraz? Kolega z roku na studiach teraz ma 35K podstawy plus bonus roczny na consultingu u Rotszylda, a jest rocznik niżej xD #!$%@? ludzie