Wpis z mikrobloga

Przecież to klasyka, wystarczy prześledzić wpisy tych "inwestorów" na mirko - tu 25k, tu mieszkanie za gotówkę, tu beka z kredyciarzy, a 3 miesiące temu pyta się czy opłaca się kupić ps4, bo udało mu się po długim czasie coś odłożyć/uzbierać i chciałby kupić.. Do tego połowa postów oczywiście dot. famemma. Portal zj..ów.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mlodyernest Brutto czy netto twoim zdaniem? Dowód anegdotyczny, ale w big4 dało się dostać ponad 5000 brutto bez doświadczenia na stanowisko niepowiązane z IT już 4 lata temu. Pewnie mniej teraz nie dają. Więc 5k na rękę na start to niebałdzo, ale brutto jak najbardziej i w miarę szybko rośnie.
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37 oj wielu dzieciaków się zdziwi jak trafi na rynek pracy xD

Aby zarabiać dobrze, trzeba być w czymś dobrym i to udowodnić. Czasem bywa tak, że trzeba zrobić przystanki aby dostać wymarzoną pracą. Czasem ta wymarzona okazuje się np. słabo płatna (jak w moim przypadku). Dotarcie do pewnego poziomu trwa. Ja pracuje +10 lat i w porównaniu z pierwszą pracą (infolinia anglojęzyczna dla pewnej zagranicznej linii lotniczej) obecnie zarabiam ponad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bestia_z_Wadowic_37: pracowałem w sklepie przez 5 lat za 2000-2500 zł netto, ale byłem zjebem, że nie pojechałem wcześniej za granicę teraz od kilku lat wypłata średnio 2500 euro plus 13 i 14 pensja, życie serio stało się łatwiejsze
  • Odpowiedz