Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie #!$%@? jak laski wstawiają takie przerobione zdjęcia, wszędzie użyty Photoshop, lub zdjęcia z takiej perspektywy żeby wyglądały szczupło, a później mówią, że nie wstydzą się swojego ciala, podobają się sobie i w ogóle #bodypositive bo to w dzisiejszych czasach wymówka na to, że nie chce się ruszyć leniwej tłustej dupy i trochę poruszać zamiast leżeć i #!$%@? jak świnia XD
#famemma #logikarozowychpaskow
Krzysio_misio12 - Najbardziej mnie #!$%@? jak laski wstawiają takie przerobione zdjęc...

źródło: comment_1656014118m89hPNz8tQIAv2MXaLpKeA.jpg

Pobierz
  • 22
Bodypositive - jednocześnie zabawne i niebezpieczne. Dotyczy tylko kobiet, facet zawsze będzie tylko ulańcem, no i promuje niezdrowy tryb życia - otyłość to choroba naszej cywilizacji.

Niedługo baby przestaną myć zęby i znajdą się zięby co nazwa to yellowpositive i też przejdzie.

Zastanawiam się czy mój ojciec będąc w moim wieku miał do czynienia aż z takimi absurdami..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzysio_misio12: @WUJICO: Jej się już dawno skończyło przez tą nie ukrywajmy nadwagę / otyłość ? Wszędzie wygląda na ulaną tylko nie na swoich zdjęcia na insta. Ale spermiarze się podniecają bo duże cyce , nic dziwnego skoro ma tyle tłuszczu xD dla mnie zawsze obleśna była , no może pomijając kiedy zaczęła swoją przemianę bo wtedy była normalną dziewczyną.
@WhiskeyIHaze: no dla przegrywa wykopka, który nie ma pojęcia o świecie to jest wymówka. Skąd wiesz czy ktoś ma dobrze dobraną dawkę, na jakim etapie choroby jest? Nie będę się z Tb kłócił bo i tak stwierdzisz, że świat jest czarno biały i albo się rusza dupę i chudnie albo nie, ale takie generalizowanie też jest słabe. Tzn nie mówię konkretnie o osobie ze zdjęcia bo nie wiem kto to. Ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0czykobry: czy ta choroba powoduje niekontrolowane pobieranie energii potrzebnej do przeżycia że słońca albo w jakiś inny sposób? Bo jeśli nie to wystarczy kontrolować co się żre i nie #!$%@?ć 2.5k kalorii jak się jest kobieta i twoja praca polega na klepaniu Excela
@timeofthe: ale jakbyś był gruby to wystarczyłoby ogarnąć co jesz i byś zaczął chudnąć. Niestety fizyki nie oszukasz, energia nie bierze się z powietrza.
I ja nie twierdzę, że mając tą chorobę jest ci trudniej bo chce ci się nonstop #!$%@?ć ale dla chcącego nic trudnego.
@WhiskeyIHaze: nie uogólniam ale jest wiele przypadków gdzie tyjesz przez hormony i leki i ciężko to unormować jedząc nawet normalne, zdrowe posilki. To tak jak ktoś ma szybką przemianę materii i ktoś mu mówi że jest chudy i żeby po prostu więcej jadł xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@timeofthe: chłopie tyjesz tylko i wyłącznie przez to, że spożywasz zbyt dużo kalorii. A chudy jesteś bo #!$%@? za mało i taka jest prawda. I jeszcze raz: leki czy hormony mogą powodować, że będziesz ciągle głodny czy wręcz nie będziesz odczuwał głodu. I tu nie chodzi o to czy jesz zdrowe posiłki cxy MC. Bo możesz #!$%@?ć sama zieleninę i być gruby jak krowa (BTW one jedzą tylko zielenie, czyli zdrowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@timeofthe: no ja mam podobnie I co z tego? Możesz jeść 4 big maki dziennie ale #!$%@?ć na kopalni po 12h fizycznie i będziesz wręcz chudł bo bilans kaloryczny będzie ujemny. Jeszcze raz powtarzam: fizyki nie oszukasz, energia nie bierze się z powietrza. Tłuszcz to energia zmagazynowana przez organizm więc jak się chcesz go pozbyć to dostarczasz mniej kalorii i organizm musi spalać tą zmagazynowana