Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@7160: wiem, dlatego wasi starzy niepodołali w waszym wychowaniu () wyrośliście na toksycznych ludzi #!$%@?ących się innym do życia :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miler111111: sensowniejsze jest użalać się nad sobą i przekonywac innych na siłę że świat jest dla nich okrutny, kiedy akurat nie jest. To ma duzo więcej sensu xD

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neko-chan51: Jakiś głab nieotagował antynatalistycznego wysrywu i mi sie przpomnialo o was smyki :D

@Miler111111: Nie masz racji ( ) Badania (o szczesliwym życiu, o bezbolesnej śmierci) twierdzą inaczej ale ilekroć je tu wklejam to dostajecie zwarcia i zaczynacie odwolywac sie do takich absurdów jak śmierć cieplna wszechswiata xD
@Devhar to powiedz mi dlaczego większość osób na tym tagu to przegrywy? Widocznie jakaś korelacja jest i najwidoczniej chu*owe życie prowadzi w objęcia antynatalizmu :)
@Mac02: Jakiegoś dowodu bym jednak potrzebował, ja tam żadnym przegrywem nie jestem, ba, mam całkiem udane życie i nie narzekam, ale na dziecko bym się w życiu nie zdecydował, a już na pewno nie w tym kraju, zwłaszcza po tym co się ostatnio dzieje, patrząc na to kto rządzi i jaką przyszłość czeka ten kraj jeśli się utrzymają przy władzy. Znam kilku antynatalistów i w życiu bym nie napisał że to
@Devhar czyli jesteś antynatalista w Polsce, a gdybyś mieszkał w Szwajcarii i zarabiał milion franków rocznie to już bys nie był antynatalistą?? Klasyczny antynatalista na wykopie, brak hajsu na dziecko=antynatalizm