Wpis z mikrobloga

@alkoholik000: Ciekawe co by zrobili burgery jakby usłyszeli jak ktoś mówi "nygus", a jeszcze ciekawiej jakby się dowiedzieli, że oznacza to nieroba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alkoholik000: w sumie ok, ale zabawne gdy julka pisze coś o języku, którym posługuje się "od stuleci", używając takiej liczby wyrazów obcych i kalek językowych, że trzeba mieć translator, aby ją rozumieć
  • Odpowiedz
@Wrath_of_the_Tyrant: poprawię, n word nie oznacza każdego rasistowskiego słowa na literę "n" i nie wiem skąd ci się to wzięło. n word to dosłownie nigga/nigger, czasem się pod to podpina jeszcze inne negatywne określenia na murzyńską społeczność: coon, cotton picker, kongoloids, blackie, swing from trees, crackheads i setki innych xD ja pamietam tylko te zabawne. ale ogólnie na resztę wymienionych po prostu mówi się "racial slurs"
  • Odpowiedz
W sumie dziwi mnie trochę że lewacy jeszcze nie zauważyli podobieństwa między trigger i nigger i nie zakazali używać słowa trigger albo przynajmniej nie zaczęli wymagać żeby użycie takiego słowa wymagało jakiegoś ... trigger warning


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: error: too much recursion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz