Wpis z mikrobloga

Czyli Polak zarabiający najniższa krajowa może zatankować samochód 4 razy w miesiącu i jeść gruz xD


@krzych0: Tak. Pożądane jeszcze jest aby zarabiający najniższą krajową nie rozmnażali się. Tak na wszedlki wypadek, gdyby zarabianie najniższej krajowej okazało si.ę przenoszone drogą płciową.

#bekazpisu #bekazpodludzi


@krzych0: Dobrze również byłoby, gdyby używający terminów takich jak "beka" również przestali się rozmnażać.
@krzych0: żyjąc w PL w różową mogliśmy zalać (8zł/L) 16,25 razy do pełna (50L), żyjąc w DE i nie znając praktycznie języka zalejemy sobie 27,4 razy (2€/L), a przecież będzie tylko lepiej, polecam
@krzych0: czujesz się pokrzywdzony? Znajdz sobie podobnych, jesteś dobry w ogarnianiu rzeczy? Ogarnij protest, wyjdź na ulice. #!$%@? jest wielu ale brakuje ludzi-liderów. W świecie gdzie każdy oddech jest na kredyt nikt nie załatwi sobie urlopu albo nie jebnie robotą aby zrobić coś dla dobra ogółu. Obniżysz cene paliwa o 2 zł, stracisz dom ns kredyt bo przeciez w 2 tygodnie tematu nie ogarniesz. Na młodych nawet nie masz co liczyć,
@modeer: Przecież ten typek ewidentnie chciał się pochwalić że steruje bmw ze sportową skrzynią a nie ponarzekać na ceny paliwa, zwykły atencjusz XD ja tez mam takie i w dupie mam ceny paliwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: Ceny paliwa to jedno ale samo utrzymanie samochodu też cholernie wzrosło. Mam 17 letniego gruza, staram się o niego w miarę możliwości dbać i naprawiam wszystko na bieżąco bo nie stać mnie na nowy samochód ale też mam sentyment do swojego samochodu i jest on całkiem ekonomiczny. Jakakolwiek trochę większą awaria to zazwyczaj koszt 1000zl, części plus robocizna. Głupia wymiana oleju kiedyś kosztowała mnie ok 120zl. W listopadzie 2021 zapłaciłem