Wpis z mikrobloga

@krzych0: Taki nasz naród. Jojczą ile wlezie, ale #!$%@? zrobią, bo lepiej siedzieć w domu, w którym w zimie będzie pizgać, bo nie będzie ich stać na ogrzewanie.
  • Odpowiedz
@krzych0: Polak może nie tankować i nie jeździć. Samochód ma być luksusem dla elit jak dawniej !!111 Czego nie rozumiesz !? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzych0: Może ta husaria wlasnie o takie ceny walczyla? A co jezeli potomkowie husarii to ludzie w koszulkach "smiec konfidentom", korzystajacy z socjalu, piweczka itp
  • Odpowiedz
  • 4
@chilon: a i owszem, nawet na a4 jakoś tak luźniej, wyższe mandaty to i wściekłych baranów na lewym pasie mniej… są jednak plusy dodatnie tego wszystkiego xD
  • Odpowiedz
@krzych0: kolego od dobrobytu Ci się w dupie przewraca. w Norwegii mają droższe paliwo i jakoś muszą z tym żyć. wiem bo widziałem w wiadomościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzych0:
Wysokie ceny paliw i gazu to obecnie problem globalny.
Nie sprawdzam newsów z Francji ale Na BBC1 słyszałem wywiady z ludźmi z UK co musieli zacząć chodzić na piechotę bo nie stać ich na bak paliwa.
  • Odpowiedz
  • 5
@CzarnaSylweta: pełna zgoda, ale ja mówię o relacji ceny paliwa do minimalnego wynagrodzenia. Jestem przekonany ze Francuz da radę zatankować swoje auto więcej niż 4 razy w miesiącu.
  • Odpowiedz
potomkowie husarii maja o sobie mniemanie najwaleczniejszego, najodważniejszego no i nieomylnego narodu


@krzych0: Potomków husarii nie ma, to, że historia potomkami określa ludzi mających polskie obywatelstwo, to zupełnie co innego niż jest.
Ostatni jeszcze może żyją, a całą resztę tych Polaków o jakich piszesz, wybiła czerwona zaraza, za pomocą różnych "braci" sędziów
  • Odpowiedz
  • 1
Bo Polak ma nie zadawać pytań. Ma pracować na montowni, żeby na zachodzie żyło się lepiej. Dlatego należy protestować tylko i wyłącznie w obronie aborcji i tvn.
  • Odpowiedz