Wpis z mikrobloga

@pawel86: za dużo tras robię żeby to było opłacalne. Wożenie ponad 100kg baterii po autostradach ma niewielki sens. Auto pali 6-7l/100 w trasie wiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przede wszystkim - kto rozsądny z najniższą krajową porywa się z motyką na słońce i posiada samochód - kolejną rzecz do utrzymywania.

A tak, za chwilę zejdą się tutaj ci, którzy bronią takich nierozsądnych decyzji, bo przecież „dojazd do pracy”, itd. To interes życia - praca za mimalną, do której nie da się dojechać komunikacją ani rowerem, a później płacz, że ktoś nie może kilku złotych w miesiącu odłożyć na jakiekolwiek szkolenie/poprawę
@jediwolf jak oni łazili z transparentami jak mieli maseczki w busie zakładać. Już nie trzeba maseczek zakładać to już nie ma niewolnictwa i cicho siedzą. Polakowi wystarczy najniższa krajowa i żeby nie musieć nosić maseczek. I wtedy jest wolnym człowiekiem xd

@zwodek: Przykro mi, ale twoje porównania są idiotyczne. Jak paliwo będzie po 20zł też tak będziesz #!$%@?ł? Jak wspaniały rząd zrobi z ciebie biedaka, też tak będziesz #!$%@?ł? Głęboko gdzieś mam ten kraj, może płonąć. 50% mojej wypłaty jest zajebywane pierwszego każdego miesiąca i jeszcze z tego co mi zostaję piswoskie złodzieje będą kradły dalej. Właśnie przez takich jak ty uja tu się wydarzy, bo lepiej nic nie mówić i grzecznie
@krzych0: Najniższa krajowa we Francji - nie wozi się BMW, uwierz mi. Takie rzeczy tylko w Polsce, że 80% mieszkańców wsi w zachodniej Polsce musi mieć Audi, BMW, a w najgorszym wypadku Mercedesa.