Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakieś pomysły na #praca #pracazdalna ? Czuję, że coś chciałbym porobić, ale nie mogę znaleźć trochę pomysłu na siebie. Przez pewien czas próbowałem sił w nauce #programowanie żeby zacząć #pracait , ale przychodziło mi to z dużą trudnością (zrozumienie tego jak funkcjonują niektóre rzeczy + trochę bariera językowa robiła mi pod górkę z czytaniem dokumentacji). Na pewno #callcenter odpada, bo to prosta droga do depresji od słuchania dziesiątek sfrustrowanych ludzi codziennie. Coś co mogę robić zdalnie (niestety mam sytuację w której tylko taka opcja przechodzi), z bardzo niskim progiem wejścia (brak doświadczenia i jakichś konkretnych specjalnych umiejętności), bez wymagań zarobkowych (mimo wszystko nie poniżej najniższej godzinowej stawki). #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b1714ed08886b56a812db1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
@elena-mary:
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie do końca nic, oczywiście ciężko coś znaleźć, ale się da.

Na pewno transkrypcje, są projekty gdzie przepisuje aż tiktoki, podcasty, jakieś materiały z rozpraw itd. najlepiej pracy poszukaj na grupach na FB (tym dedykowanym transkrypcjom właśnie), ewentualnie olx.

Podobnie działa kwestia robienia napisów do filmów między innymi albo tłumaczeń. Wiadomo, tutaj wymóg to perfekcyjny język obcy, przy transkrypcjach przede wszystkim umiejętność szybkiego pisania.

Z takich nieskamowych rzeczy
@AnonimoweMirkoWyznania: jak lubisz pisać, dobrze ogarniasz polszczyznę, to szukaj jakichś staży w agencjach social media. Właśnie skończyłam studia, pracy zaczęłam szukać jakoś w maju, kilka rozmów miałam i w końcu się udało dostać na płatny staż, 100% zdalnie :) polecam dodać się do różnych grupek z ofertami pracy w marketingu internetowym, jeśli cię to w ogóle choć trochę interesuje. Jest w czym przebierać.