Wpis z mikrobloga

@Kiciket: dla mnie najlepszym podsumowaniem mieszkań w Hanzie była para - babka siedziała na podłodze i trzymała się za głowę, a facet wymachiwał rękami i darł się do telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie chyba nawet sami mieszkania wykańczają z tego co widzę, siedzą po nocach i robią
No ale jeśli tak jest to właśnie to powinna być afera, bo tu zarządca wspólnoty działa w zmowie z deweloperem i przerzuca na mieszkańców koszty posprzątania po budowie. To standard w polskiej patodeweloperce, co nie zmienia faktu że to skandal.


@maskapone: To nie chodzi o sprzątanie po budowie ale o remontach jakie robią w mieszkaniach. To przecież generuje kupe odpadów których nie wyrzucisz do normalnego śmietnika.
@vegetassj1: a czemu tak myslisz? No ja mam inne doswiadczenia, jezdizlem z bielan do śródmieścia metrem i byl dramat zawsze stalem. Teraz smigam ok 15 minut skm km albo wkd (tym ostatnim rzadko bo ma stacje koncowa dalej od mojej pracy) i jest elegancko zawsze siedze spoko sie jedzie
@vegetassj1: ja jezdze glownie linia s2 wiec mam nowe pociagi ktore jezdza w bardzo malym stopniu zapelnione. Tlok sie zdarza w km ale nigdy nie mialem sytuacji zebym nie siedzial kolego. No i km lubi sie spoznic ale wlasnie dlatego ze mam wybor 3 przewoznikow nie martwie sie o to bo co chwile cos jedzie.
@owsikalfred: nie no metro jest lepsze bo chociaż dobra częstotliwość co 3-4 minuty i wjeżdża w same główne ulice, a skm trochę lipa bo śmiga zwykłymi torami i to na około centrum. Ale chociaż taki plus że często można przeskoczyć z skm na 2-3 linie metra na jednej stacji